ВУЧИЋ НАЈАВИО РЕЗОВЕ У СРПСКОМ СПОРТУ! "Биће много промена, не само у фудбалској организацији"
Председник Србије Александар Вучић најавио је данас да ће за који дан стадиони у Лозници и у Зајечару добити дозволе за одржавање међународних утакмица.

Фото: D. Milovanović
"Тако ће неке од наредних утакмица репрезентација моћи да игра у Лесковцу, Лозници и Зајечару", казао је он новинарима приликом обиласка радова на изградњи брзе саобраћајнице Шабац–Лозница.
Најавио је кадровске промене и у многим спортским савезима у Србији.
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
"Биће много промена у фудбалској организацији, много промена и у рукометној, али и другим савезима, од веслачког до многих других. Ми у појединим спортовима 20 година не можемо да се опоравимо од сопствених свађа и борбе за новац", казао је председник Србије.
Вучић је изјавио и да му је остало да положи још седам испита како би имао високу стручну спрему за кошаркашког тренера.
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
"Верујем да ћу то да завршим до децембра-јануара. Вечерас ћу први пут на тренингу Кошаркашког клуба Лозница тренирати јуниоре. Главни тренер ће да ме пусти да пробам десетак минута да их водим", казао је Вучић.
БОНУС ВИДЕО: МАДРИД ЧЕКАО И ДОЧЕКАО: Килијан Мбапе коначно Реалов

СПЕЦИЈАЛНО ВЕЧЕ НА "ЕТИХАДУ": "Повратак" Де Брујнеа и прилика за Пепа да се изједначи са Контеом
Манчестер Сити и Наполи отварају нову сезону Лиге шампиона дуелом који је већ у најави обележен великим емоцијама.
18. 09. 2025. у 06:40 >> 00:54

РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
18. 09. 2025. у 19:58

"НЕ МОГУ ДА ТЕ ГЛЕДАМ": Оливер Драгојевић са ОВОМ певачицом није хтео да наступа - зато што је Српкиња
НЕКАДАШЊА певачица Коктел бенда Јелена Ристић, својевремено је открила детаље с концерта на којем су наступали Кемал Монтено и Оливер Драгојевић.
19. 09. 2025. у 09:13 >> 09:22
Коментари (0)