Фудбалер Манчестер јунајтеда Каземиро одбио је понуду Галатасараја да настави играчку каријеру клубу из Истанбула, преносе британски медији.
Најновије из рубрике

БОКС ЈЕ ПРЕЖИВЕО! МОК донео важну одлуку за Олимпијске игре у Лос Анђелесу 2028. године
Међународни олимпијски комитет (МОК) једногласно је данас одлучио да бокс остане у олимпијском програму на Олимпијским играма у Лос Анђелесу 2028. године.
20. 03. 2025. у 11:39

ВАЛИС ГОСТ НОВОГ БЕОГРАДА: Првак Србије има лак задатак у последњем колу Премијер лиге и чека ће шта ће у суботу да уради Јадран ХН
ПОСЛЕДЊЕ коло Премијер регионалне лиге за ватерполисте решиће дилему ко ће освојити прво место и огранизовати финални турнир. Нови Београд је сутра апсолутни фаворит против Валиса, а потом ће у суботу надати да ће играчи Солариса у Херцег Новом направити чудо против Јадрана. Од осталих учесника завршног турнира сплитски Јадран сутра ће угостити Шабац, док ће Раднички у недељу у Котору изаћи на мегдан Приморцу. Тек после тих дуела знаће се и парови полуфинала Ф4 Премијер регионалне лиге.
20. 03. 2025. у 11:33

ЖЕЛЕЗНИЧАР ЧЕКА ЈЕДИНСТВО: Лајковчанкама победа над браниоцем титуле доноси прву стартну позицију у плеј-офу
ОДБОЈКАШИЦЕ Железничара сутра у Лајковцу морају да победе Јединство из Старе Пазове уколико желе да овере прво место и пол позицију у плеј-офа. Кикс Лајковчани чекају играчице ТЕНТ-а, које у суботу дочекују ужичко Јединство. У супортном Обреновчанке ће у разигравању стартовати са друге позиције. У суботу Партизан дочекује Уб, а Црвена звезде иде у госте Инђији која се грчевито бори за опстанак. Уколико црвено-беле оправдају улогу фаворита играчицама Омладинца у недељу биће довољна било каква победа над Сремом.
20. 03. 2025. у 11:31

ВОЈВОДИНА ИЛИ РАДНИЧКИ: Новосађани и Крагујевчани вечерас одлучују о првом месту и пол позицији пред плеј-оф
КО ће стартовати са прве позиције у плеј-офу сазнаћемо после вечерашњег дуела у Новом Саду између Војводине и Радничког. Крагујевчани имају два бода више, али како обе екипе имају по 16 победа, јасно је да ће она која слави освојити прво место. Сутра пажњу привлачи дуел Дубочице и Карађорђа, док се у недељу састају вечити ривали Црвена звезда и Партизан. И једни и други ће после меча у Лесковцу знати да ли морају да победе или не.
20. 03. 2025. у 11:29

ТУГА: Умро бивши фудбалер Бајерна (18)
Млади фудбалер Гуо Ђиасјуан преминуо је у 18. години, саопштио је Бајерн из Минхена.
20. 03. 2025. у 11:00
Коментари (0)