ИСПИТ ПОДНО РУДНИКА: Фудбалери Слоге гостују Металцу у Горњем Милановцу
У прва три јесења кола фудбалери краљевачке Слоге једини на српсколигашком „Западу“ нису освојили ни бод, а нову прилику да то учине имаће сутра у Горњем Милановцу на другом узастопном гостовању.
Г.Шљивић
Задатак краљевачким „белима“ неће бити нимало лак, пошто у вароши подно Рудника, у оквиру 4. кола, гостују некадашњем суперлигашу, екипи Металца.
Попут Краљевчана, ни домаћини не могу да се похвале успешним стартом нове сезоне, пошто су на свој салдо до сада уписали само два бода забележивши два ремија и један пораз. Бодови су, дакле, потребни и једнима и другима, па све то наговештава добру утакмицу чији је почетак заказан за 18 сати.
Препоручујемо
ЕМОТИВНО, ЏЕКО РАСПЛАКАО СВЕ: Видите коме је поклонио дрес после меча са Катаром (ВИДЕО)
25. 06. 2026. у 11:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу
После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.
23. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)