СЕРГЕЈ ЛАВРОВ ОВО УОПШТЕ НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево шта му се десило у Ријаду (ВИДЕО)
Спорт са собом доноси бројне занимљиве приче, а једна таква стиже на почетку нове недеље - из Ријада.
Screenshot / РИА Новости
Наиме, како је јавила руска новинска агенција "РИА Новости", тамо је дошло до уручивања једног несвакидашњег поклона када се од државницима ради.
Сусрели су се министри спољних послова Руске Федерције Сергеј Лавров и његов бразилски колега Мауру Вијера.
И, Вијера је изненадио Лаврова поклоном:
Дао му је дрес фудбалске репрезентације Бразила, са потписом тренутно најбољег играча, Винисијуса Жуниора, аса мадридског Реала.
Сергеј Лавров, дотад врло озбиљног лица, остао је такав све док није отворио поклон.
А онда...
Онда се обрадовао као дете.
Погледајте и сами како је то изгледало:
Лавров се, иначе, у Ријаду састао са министрима спољних послова земље-домаћина, Саудијске Арабије, Индије и поменутог Бразила.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
ЗАПАД ТО СИГУРНО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Преко 100.000 Руса се пријавило за - ово
08. 09. 2024. у 22:00
ИТАЛИЈА У НЕВЕРИЦИ НА КРАЈУ ЈУ-ЕС ОПЕНА: Јаник Синер доживео нови шок!
09. 09. 2024. у 15:17
РУСИЈА ЈЕ ТО: Дејан Станковић добио највише гласова, а није изабран за тренера месеца
09. 09. 2024. у 19:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДВЕ НАЈБОЉЕ РЕЧИ У СПОРТУ, СЕДМА УТАКМИЦА! Другачије није ни могло, Оклахома и Сан Антонио су заслужили да мајсторица одлучи ко иде у финале
ТАНДЕРИ и Спарси су нам припредили сјајно финале Западне конференције, а коначни чин ове епске серије имаћемо вечерас у "Пејком центру" где ће састати два сата и 30 минута после поноћи по средњеевропском времену.
30. 05. 2026. у 07:40
ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН ОПЕТ ОСВОЈИО ЛИГУ ШАМПИОНА! Историјско финале, Арсенал пао у невиђеној драми (ВИДЕО)
Пари Сен Жеремен и Арснал су одиграли изузетно занимљиво финале УЕФА Лиге шампиона 2026, а меч у Будимпешти завршен је историјском, другом узастопном европском титулом за париске "свеце" - резултат је био најпре 1:1 после 120 минута игре (стрелци су били Каи Хаверц и Усман Дембеле из пенала), а онда је у извођењу једанаестераца до титуле дошао тим и француске престонице - 4:3.
30. 05. 2026. у 21:01 >> 21:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)