СКАНДАЛ! Прекинут меч УЕФА Лиге нација због транспарента "Косово је Србија"
УТАКМИЦА Лиге нација између Кипра и тзв. Косова је прекинута због транспарента који се нашао на трибинама стадиона "АЕК Арене" у Ларкани.
Foto: Printskrin/X/@ajansspor
Навијачи домаће селекције су на трибинама окачили транспарент на коме је писало "Косово је Србија".
Гостујући фудбалери су се жалили код судије Себастијана Гисхамера и тражили да се меч прекине док се транспарент не склони са трибина.
То се и десило у 33. минуту при резултату 0:2, а прекид је трајао све док полиција није интервенисала и уклонила транспарент.
Утакмица је на крају завршена убедљивом победом тзв. Косова са 0:4.
БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ИТАЛИЈА У НЕВЕРИЦИ НА КРАЈУ ЈУ-ЕС ОПЕНА: Јаник Синер доживео нови шок!
09. 09. 2024. у 15:17
ЗАПАД ТО СИГУРНО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Преко 100.000 Руса се пријавило за - ово
08. 09. 2024. у 22:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (4)