"МИЛОЈЕВИЋ ГА ПРЕЦРТАО, А ОН...!" Огласио се јунак првог Звездиног пласмана у Лигу шампиона
Ближи се почетак Лиге шампиона, прве у новом формату, у којој ће по четврти пут учествовати и фудбалери Црвене звезде.
FOTO: FK Crvena zvezda
Ипак, не и Милош Дегенек, јунак првог пласмана у елитно такмичење клуба, који се тек опоравио од повреде.
Он је за „Спортски журнал” још једном потврдио да је повреда прошлост.
– Тренирам у „фулу” са екипом. Осећам се сјајно, као да нисам паузирао. Физичка спрема је на високом нивоу. Баш сам дуго паузирао, за који дан биће осам месеци од операције… Али, понављам, све у свему осећам се топ - недвосмислен је био Дегенек, који је појаснио свој статус:
– Одлучиће тренер Милојевић. Као и сви играчи спреман сам да радим све на тренингу. Није било времена због европских обавеза да са Милојевићем причам о дану мог повратка. Битно је да сам здрав и да могу да одговорим кад год ми тренер укаже поверење. Минутажа ми је битна како бих се вратио на стари колосек на клупском и репрезентативном нивоу - не крије искусни штопер.
Фото: Н. Параушић
Иако је изостао са списка играча за највеће такмичење, и поред старе славе, истиче да није љут на тренера Владана Милојевића.
– Наравно да не. Није ме погодила, нити изненадила одлука тренера. Причали смо и сложили се да је после вишемесечне паузе задовољство што уопште могу да играм. Надам се да ћу до краја полусезоне одиграти десетак мечева у Суперлиги Србије са којима бих се вратио у препознатљиву форму, што би утицало на повратак у репрезентацију Аустралије, наглашава Дегенек.
БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!
ДОМИНАЦИЈА СЕ НАСТВЉА, ТРИПЛ-ДАБЛОВИ СЕ НИЖУ: Један је Никола Јокић!
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Њу Орлеанса и Денвера који се састају у "Смути кинг центру" два сата после поноћи.
19. 11. 2025. у 13:15
ТО ЈЕ ТО? Рат у Украјини престаје 31. јануара 2026?!
Најновије вести везане за рат у Украјини, који Русија зове "Специјална војна операција", долазе из Њујорка.
19. 11. 2025. у 13:32
ТАЈ МАЛИ ЖУТ БИКИНИ: Тенисерке запалиле нет фоткама са плаже
АРИНА Сабаленка и Паула Бадоса су у жижи.
18. 11. 2025. у 11:34
Коментари (0)