ИТАЛИЈАНИ БЕСНИ НА ЗЛАТАНА: Ибрахимовић на жестоком удару навијача Милана

Александар Илић
Александар Илић

13. 09. 2024. у 18:29

НАВИЈАЧИ Милана изгубили су стрпљење због лоше игре свог тима, те сада траже жртву, а изгледа да су је пронашли у некадашњем фудбалеру, а сада спортском директору - Златану Ибрахимовићу.

ИТАЛИЈАНИ БЕСНИ НА ЗЛАТАНА: Ибрахимовић на жестоком удару навијача Милана

ФОТО: Профимедиа

Према наводима угледног италијанског спортског портала "Тутто Спорт", одсуство шведског стручњака, који је од почетка нове сезоне Серије А ангажован у Канади као саветник платформе "РедБирд" (специјализоване за анализу података засноване на вештачкој интелигенцији), и даље је тема дискусије међу "росо-нерима".

Тим је већ у деликатној ситуацији - након три меча без победе, налазе се на 14. месту табеле италијанског шампионата. У следећем колу састају се са новопеченим прволигашем - Венецијом, па би реми или пораз у том мечу био право расуло у екипи, чији дрес носе српски репрезентативци Страхиња Павловић и Лука Јовић.

Осим навијача, и руководство клуба незадовољно је низом неуспешних резултата, а све гласније се поставља питање да ли је "росо-нерима" потребан нови спортски директор. 

Према речима поменутог портала, Италијани разматрају организовање седнице на којој ће расправљати о променама у руководству, као и о позицији Златана Ибрахимовића, који се на месту спортског директора све мање залаже за клуб.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.

08. 01. 2026. у 08:00

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.

09. 01. 2026. у 08:42

Коментари (0)

Стручност, поверење и хумани приступ пацијентима је стуб здравства