ДЕБИ ИЗ СНОВА МАТЕУСА САЛДАЊЕ: Бивши играч Партизана дао два гола у првој утакмици за Ференцварош (ВИДЕО)
ОТИШАО је Матеус Салдања из Партизана у Ференцварош у финишу летњег прелазног рока и имао је сјајан деби за шампиона Мађарске.
М. Вукадиновић
"Фради" је у Купу Мађарске као гост победио Будафоки са 3:0, а Бразилац је постигао два гола, иако је меч почео са клупе.
Он је у игру ушао у 60. минуту и мање од минут било му је потребно да постигне погодак. Мрежу ривала је затресао из тешке позиције.
Салдања је други гол дао у 71. минуту и ако је судити по овој утакмици, доскорашњи нападач Партизана биће велико појачање за шампиона Мађарске.
Када је тамошње првенство у питању, Ференцварош има максималних 12 бодова након четири одигране утакмице и гол разлику 6:1.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ШТА ЋЕ ЗАПАД РЕЋИ? Руси масовно дошли на Звездин меч и урадили - ово (ФОТО)
15. 09. 2024. у 12:34
ВЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Новак Ђоковић је ТЕК САД постао Србин са највише победа у Дејвис купу!
15. 09. 2024. у 17:00
Борба за друго место се захуктава: Партизан без капитена на "Карађорђу"
У наставку Суперлиге Србије фудбалери Војводине ће данас у Новом Саду од 17 часова дочекати Партизан.
22. 04. 2026. у 09:39
Русија добила нове сјајне вести из Србије! Руси ово нису могли ни да сањају
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
22. 04. 2026. у 15:06
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (0)