ДЕБИ ИЗ СНОВА МАТЕУСА САЛДАЊЕ: Бивши играч Партизана дао два гола у првој утакмици за Ференцварош (ВИДЕО)

15. 09. 2024. у 22:34

ОТИШАО је Матеус Салдања из Партизана у Ференцварош у финишу летњег прелазног рока и имао је сјајан деби за шампиона Мађарске.

М. Вукадиновић

"Фради" је у Купу Мађарске као гост победио Будафоки са 3:0, а Бразилац је постигао два гола, иако је меч почео са клупе.

Он је у игру ушао у 60. минуту и мање од минут било му је потребно да постигне погодак. Мрежу ривала је затресао из тешке позиције.

ПРЕУЗМИ БЕСПЛАТАН БОНУС ЗА КЛАЂЕЊЕ
--> 3000 ДИНАРА БЕЗ ДЕПОЗИТА! <--

Салдања је други гол дао у 71. минуту и ако је судити по овој утакмици, доскорашњи нападач Партизана биће велико појачање за шампиона Мађарске.

Када је тамошње првенство у питању, Ференцварош има максималних 12 бодова након четири одигране утакмице и гол разлику 6:1.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

ЈЕЗИВО! НЕЧУВЕНО! Невероватан скандал: Немања Мајдов суспендован јер се крстио на Олимпијским играма!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Францусле?!

15. 09. 2024. у 18:33