ГОТОВО ЈЕ: Репрезентативац Француске и доскорашњи ас Јувентуса има нови клуб
Француски репрезентатива Адријен Рабио у јулу месеца постао је слободан играч пошто му је истекао уговор са Јувентусом, а коначно је решио где ће наставити каријеру.
ФОТО: Танјуг/АП
Он ће ускоро потписати за Марсеј. Овај 29-годишњак, који има 48 утакмица за Француску, провео је пет година у Торину након што је напустио Пари Сен Жермен 2019.
- Олимпик из Марсеја саопштава да је постигао начелни договор о доласку француског интернационалца у клуб. Играч ће потписати уговор након обављеног лекарског прегледа - наводи се у званичном саопштењу.
У периоду проведеном у Јувентусу освојио је титулу у Серији А, два Купа Италије и један Суперкуп.
БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!
Препоручујемо
"МА КОГА БРИГА ЗА ТО!" Изашла АТП листа каква се ретко виђа, а Новак Ђоковић...
16. 09. 2024. у 08:22
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.
07. 02. 2026. у 07:20
РУСИЈА У ШОКУ: Овоме се није надала! Ево шта су Енглези управо урадили Русима!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Енглеске. И то баш на почетку великог догађаја, а од данс је у току спектакл - Зимске олимпијске игре 2026.
06. 02. 2026. у 17:00
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)