КАКВЕ УТАКМИЦЕ У СЕРИЈИ А: Парма "просула млеко" против Удинезеа! Лацио одолео Верони!

16. 09. 2024. у 22:39

Фудбалери Удинезеа салвадали су Парму после преокрета резултатом 3:2, а Лацио је био бољи од Вероне у последње две утакмице Серија А.

КАКВЕ УТАКМИЦЕ У СЕРИЈИ А: Парма просула млеко против Удинезеа! Лацио одолео Верони!

Популарне "млекаџије" су боље почели меч и предност им је већ у другом минуту донео Енрико Дел Прато, док ју је у 43. дуплирао Анге Јоа Бони.

Удинезе је много боље заиграо у другом делу утакмице. Најпре је већ у 49. минуту Лоренцо Лука смањио заостатак гостујућег тима, да би потом на сцену ступио Флоран Туван.

ПРЕУЗМИ БЕСПЛАТАН БОНУС ЗА КЛАЂЕЊЕ
--> 3000 ДИНАРА БЕЗ ДЕПОЗИТА! <--

Француз је најпре у 68. минуту поравнао резултат, да би у 73. Мандела Кеита добио други жути картон и Парма је остала са играчем мање.

Само четири минута је било довољно Удинезеу да искористи бројчану предност, односно, да Туван други пут затресе мрежу домаћих и комплетира велики преокрет. Тако је Уденезе успео да упише нову победу и заузме чело табле.

Лацио - Верона 2:1(2:1)

Други меч донео је највише узбуђења у првом делу меча. Најпре је већ после пет минута игре Боулаје Дија, потом је већ после два минута поравнао Каспер Тенгштед. Све до 20. минута није било промене резултата, док Тати Кастељанос није поново донео предност Римљаним, а са овим резултатом отишло се и на паузу.

У другом делу утакмице Верона је покушавала да дође до позитивнијег исхода, али су били далеко од озбиљније претње по гол Лација, и на крају је домаћин успео да однесе сва три бода.

Бивши српски репрезентативац Дарко Лазовић одиграо је 66. минута за Верону, али није успео да направи значајнији учинак на терену.

После четири одиграна кола Удинезе је први са десет бодова, Парма је 12. са четири, док је Лацио шести са седам, а Верона осма са шест.

БОНУС ВИДЕО: А ПОСЛЕ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА... Ево шта се дешавало у ложи Маракане

БОНУС САДРЖАЈ

Књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.

Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

МОТА ЈЕ ЗАТЕГАО ОДБРАНУ, А ВЛАХОВИЋ ЋЕ СЕ ПОБРИНУТИ ЗА ГОЛОВЕ: Јувентус има част да отвори Лигу шампиона у новом формату

НЕКАДАШЊИ шампиони Европе Јувентус и ПСВ Анјдховен чине један од два пара који ће овог уторка отворити такмичење у Лиги шампиона. Утакмица у Торину, као и она у Базелу, где играју Јанг бојси и Астон вила, почиње у 18.45.

17. 09. 2024. у 07:45

ЈЕЛЕНА ЂОКОВИЋ ШОКИРАЛА СВЕТ: Новакова жена видела шта је учинио Јаник Синер и урадила - ово! (ФОТО)

Тениски свет је уздрмала информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. У априлу је он сазнао да је "ухваћен", потом се бранио далеко од очију јавности, јер је читава ствар неким чудом била заташкана и нико осим најужих Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу о томе нису ништа знали, а то је сазнао читав свет - тек када је ослобођен оптужби. Међутим, то није једина ствар која је изнервирала многе. Али, све њих, изнервиране - одушевила је, нико други до, Јелена Ђоковић.

16. 09. 2024. у 19:32