ЗВЕЗДИНИ РИВАЛИ НИСУ ДОБРО ПРОШЛИ: ПСВ, Јанг бојс, Милан и Штутгарт изгубили на старту Лиге шампиона

17. 09. 2024. у 23:12

ЦРВЕНА звезда ће у четвртак одиграти прву утакмицу у Лиги шампиона, а њени ривали у елитном такмичењу нису добро прошли на старту новог формата.

Овог уторка су четири екипе које ће одмерити снаге са црвено-белима одиграле мечеве и све четири су забележиле пораз - ПСВ, Јанг Бојс, Милан и Штутгарт.

Тим из Холандије је имао врло тешко гостовање Јувентусу иако је тим из Ајндховена кренуо агресивно на торинског великана, врло брзо су "бјанконери" одговорили голом већ у 21. минуту када је Кенан Јилдиз постигао гол за 1:0. Само седам минута касније дуплирали су изабраници Тијага Моте предност преко Мекенија који је поставио и коначан резултат првог полувремена. Други период утакмице такође је протекао у знаку Јувентуса. ПСВ није успевао да пружи значајнији отпор домаћину, а то су они врло лако искористили у 52. минуту када су повисли на 3:0 чиме су практично решили питање победника. До краја меча шампион Холандије је успео да ублажи пораз захваљујући Исмаилу Саибарију који је у последњим секундама постигао погодак за 3:1.

ПРЕУЗМИ БЕСПЛАТАН БОНУС ЗА КЛАЂЕЊЕ
--> 3000 ДИНАРА БЕЗ ДЕПОЗИТА! <--

Јанг бојс је убедљиво поражен на свом терену од Астон Виле. Члан Пемијер лиге је све решио у првом делу меча после којег је водио са 2:0 захвљујући Јурју Тилемансу и Џејкобу Ремзију који су били стрелци. Коначан резултат поставио је у 86. минуту Амаду Онана.

Милан је на "Сан Сиру" после преокрета поражен од Ливерпула са 3:1. Иако су "росонери" повели преко Кристијана Пулишића у 3. минуту, то им није било довољно да избегну пораз.

Најбољи отпор пружио је Штутгарт. Немачки клуб је до 83. минута имао активан резултат (1:1) против Реала. Ипак, актуелни шампион Европе је преко Антонија Ридигера и Ендрика успео да постигне два гола и дође до победе на старту такмичења.

Подсетимо, Црвена звезда против Бенфике игра на стадиону "Рајко Митић" у четвртак од 18.45.

БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!

МОТА ЈЕ ЗАТЕГАО ОДБРАНУ, А ВЛАХОВИЋ ЋЕ СЕ ПОБРИНУТИ ЗА ГОЛОВЕ: Јувентус има част да отвори Лигу шампиона у новом формату

НЕКАДАШЊИ шампиони Европе Јувентус и ПСВ Анјдховен чине један од два пара који ће овог уторка отворити такмичење у Лиги шампиона. Утакмица у Торину, као и она у Базелу, где играју Јанг бојси и Астон вила, почиње у 18.45.

17. 09. 2024. у 07:45

КАКВА РЕАКЦИЈА! Милош Биковић обавестио Русе, а они овако реаговали на то што је Немања Мајдов суспендован јер се крстио

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. Сада му је велику подршку послао наш прослављени глумац, Милош Биковић, који живи и ради у Русији, а баш тамо, руска јавност, бурно је реаговала на ту вест.

17. 09. 2024. у 17:10