ЛИВЕРПУЛ УБЕДЉИВ: Црвенима полувреме довољно да победе Борнмут у Премијер лиги
21. 09. 2024. у 18:48
ФУДБАЛЕРИ Ливерпула вратили су се на победнички колосек у Премијер лиги, пошто су у 5. колу на "Енфилду" савладали Борнмут са 3:0.
Повезане вести

КАКАВ ПОЧЕТАК ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ! Ливерпул се намучио против Борнмута! Невероватан "српски дерби"
Ливерпул је нову сезону у Премијер лиги отворио победом против Борнмута 4:2.
15. 08. 2025. у 22:58

ВАТРЕНО КРШТЕЊЕ: Петровић дебитује за нови клуб у гротлу "Енфилда"
СРПСКИ чувар мреже ће вечерас уписати званични деби за Борнмут против Ливерпула у мечу који отвара нову сезону најјаче лиге света. Утакмица се игра на "Енфилду" и почиње од 21.00.
15. 08. 2025. у 07:20

"БОМБА" У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Ливерпул доводи српског дефанзивца
Српски фудбалер близу је потписивања уговора са Ливерпулом.
10. 06. 2025. у 17:35
Најновије из рубрике

ВАЖНА ВЕСТ ЗА НАВИЈАЧЕ ПАРТИЗАНА! Обнова сезонских улазница од среде могућа и на шалтеру Београдске арене
Кошаркашки клуб Партизан саопштио је данас да је обнова сезонских улазница од среде, 20. августа, могућа и на шалтеру Београдске арене.
19. 08. 2025. у 13:23

ПРВИ ТЕСТ ЗА "ОРЛОВЕ": Одбојкаши, који се припремају за СП на Филипинима, сутра и у четвртак у Кану одмерити снаге са Французима
ПРВА провера код олимпијског победника. Одбојкаши Србије, који се припремају за Светско првенство од 12. до 28. августа на Филипинима, ће сутра(20.30) у Кану одиграти пријатељски меч са Француском. "Орлови" и "триколори" састаће се и у четвртак иза затворених врата.
19. 08. 2025. у 13:06

ПРАВО ЛИЦЕ НА ТАЈЛАНДУ: Одбојкашице се сутра из кинеског Шенжена селе у Бангкок, где ће бранити злато на Светском првенству
ГЕНЕРАЛНА проба је положена максималном оценом. Одбојкашице су освојиле турниру у Шенжену, преслишале Бугарску (3:1), Канаду (3:1) и Холандију (3:0) и са пуно оптимизма сутра одлазе у Бангкон (Тајланда), где ће од 22. августа до 7. септембра играти на Светском првенству. Тијана Бошковић и другарице покушаће да освоје треће злато за редом, а првио изазов у групи Х имаће у суботу (15.30) против Украјине.
19. 08. 2025. у 12:52

"КАД ЈЕ ГОВОРИО О ЗВЕЗДИ"... Србија се опростила од Ден Тане
Комеморативни скуп поводом смрти некадашњег бизнисмена, фудбалера, глумца и председника Фудбалског клуба Црвена звезда Добривоја Танасијевића - Ден Тане, одржан је данас на стадиону "Рајко Митић" у Београду.
19. 08. 2025. у 12:41

ТРАГЕДИЈА! Бивши фудбалски репрезентативац пронађен мртав, имао је тек 40 година
АФРИКА је завијена у црно!
19. 08. 2025. у 12:29
Коментари (0)