УЖАС! Дете погинуло приликом прославе гола на дербију
Бока и Ривер одиграли су још један велики дерби, а гости су славили са 1:0, међутим, резултат ће остати у сенци овог меча, пошто је дете од 12 година страдало приликом прославе поготка Боке, који је након који минут поништен.
фото: ЕПА
Према извештајима локалних медија, дечак се босоног попео на кров своје куће у тренутку када је Бока постигла гол у надокнади времена, али га је нажалост ударила струја. Када је полицајка стигла на лице места покушавајући да му пружи помоћ, и њу је погодио струјни удар.
Полицајка, која је такође велики навијач Боке, пребачена је у болницу без виталних знакова, али су лекари успели да је реанимирају уз помоћ дефибрилатора. Она се сада налази у стабилном стању, док се опоравља од шока који је претрпела током инцидента.
Гол који је довео до ове трагедије, иако је накратко донео одушевљење међу навијачима Боке, на крају је поништен након прегледања ВАР снимка.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЦРНЕ СЛУТЊЕ - ПОТВРЂЕНЕ: Барселона остала без важног играча до краја сезоне!
23. 09. 2024. у 09:25
ДАНАС ЈЕ ТАЈ ДАН! Партизан и Црвена звезда у 174. вечитом дербију очи у очи
23. 09. 2024. у 08:55
КАКАВ ДЕРБИ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ! Манчестер сити и Арсенал приредили спектакл
22. 09. 2024. у 21:56
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)