ЈОШ ПРОМЕНА У ХУМСКОЈ: Саво Милошевић мења стручни штаб, они долазе са њим

Александар Илић
Александар Илић

27. 09. 2024. у 15:58

Саво Милошевић почиње нову епизоду у Партизану, а са њим стижу и нека нова лица...

ЈОШ ПРОМЕНА У ХУМСКОЈ: Саво Милошевић мења стручни штаб, они долазе са њим

Милошевић (Партизан) Фото М. Вукадиновић

Тренер који је током своје каријере водио црно-беле, потом љубљанску Олимпију и на крају репрезентацију БиХ, поново је на месту где је и као играч оставио велики траг. 

Са црно-белима је као тренер освојио Куп Србије, што је и последњи трофеј у витринама Партизана. 

Познато је и ко ће Милошевићу бити помоћници. 

Бранислав Вукашиновић, Марко Јовановић, Ђорђије Ћетковић, аналитичар Лазар Томић и други кондициони тренер Миша Филиповић ће остати у Партизану, али ће поред њих доћи и Ненад Цветковић и Марко Стојановић, два човека у које Милошевић има бескрајно поверење, јавља "Телеграф". Цветковић ће се бавити аналитиком, док је Стојановић задужен за физичку припремљеност играча. 

Дошло је и до резова у стручном штабу, пошто у клубу више нису Милан Куљић, Милош Подунавац и Милан Стаматовић. 

БОНУС ВИДЕО: Косово је Србија: Ово су "делије" урадиле на мечу Сити - Звезда 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

Коментари (0)

БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу