КАЗНА ЗА ГОЛМАНА АРГЕНТИНЕ: Емилијано Мартинез не брани против Боливије и Венецуеле

Танјуг

28. 09. 2024. у 10:33

ГОЛМАН фудбалске репрезентације Аргентине Емилијано Мартинез кажњен је са два меча суспензије, саопштила је Међународна фудбалска федерација (ФИФА).

КАЗНА ЗА ГОЛМАНА АРГЕНТИНЕ: Емилијано Мартинез не брани против Боливије и Венецуеле

FOTO: Tanjug/AP

Из ФИФА нису навели образложење, али је јасно да је одлука донета због његовог непристојног понашања које је почело још после финала Мундијала у Катару, настављено на Копа Америка, а "кулминирало" прошлог месеца када је после меча против Колумбије ударио камеру.

Мартинез ће пропустити мечеве у квалификацијама за Мундијал против Боливије и Венецуеле.

"Гаучоси" после осам одиграних утакмица заузимају прву позицију са 18 бодова, имају два више од Колумбије и три од Уругваја.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ! Невероватно коме су Американци забранили долазак на Светско првенство у фудбалу!

ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ! Невероватно коме су Американци забранили долазак на Светско првенство у фудбалу!

Најновије вести из Америке, односно Сједињених Америчких Држава које су, уз Мексико и Канаду, домаћини овогодишњег Светског првенства у фудбалу, прилично су шокантне.

13. 05. 2026. у 19:06

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

Сунце, море и савршен одмор: Водич кроз хит дестинације у Грчкој и Турској