КАКВА УТАКМИЦА У ФИРЕНЦИ: Фиорентина и Милан одиграли невероватан меч у Серији А (ВИДЕО)

06. 10. 2024. у 22:47

ФИОРЕНТИНА и Милан одиграли су невероватну утакмицу у 7. колу Серије А на стадиону "Артемио Франки". "Љубичасти" су се на крају радовали, пошто су победили са 2:1.

На овом мечу виђена су три пенала, али занимљиво ниједан није реализован. Најпре је Мајк Мањан зауставио ударац Моизеа Кина са беле тачке у 22. минуту.

Није то много уздрмало домаћина. Играо се 35. минут кад је Јасин Адли довео "виолу" до вођства. Он је сјајно шутирао искоса се леве стране и француски голман у тој ситуацији није могао ништа да уради.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Гости су могли да поравнају резултат у најбољем могућем тренутку. Но, У самом финишу првог полувремена Давид де Хеа је одбранио шут Теа Ернандеза са 11 метара, па се на одмор отишло са минималном предношћу Фиорентине.

"Росонери" су у 56. минуту имали нову прилику да дођу до изједначења. Овога пута лопту је на белу тачку наместио Тами Абрахам, а поново се сјајном интервенцијом истакао бивши голман Манчестер јунајтеда. Шпанац је тако постао први голман који је после осам и по година одбранио два пенала на јендој утакмици Серије А.

ЈУНАК Давид де Хеа одбранио два пенала/Фото: EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Ипак, Милан је само четири минута касније успео да коначно постигне гол. Кристијан Пулишић је одлично испратио центрашут Ернандеза и искоса са десне стране погодио даљи угао гола домаћег тима.

Није примљен погодак уздрмао Фиорентину. У 73. минуту Де Хеа је послао дугу лопту, она је дошла до Кина и потом се одбила до Алберта Гудмундсона који је сјајним ударцем матирао Мањана.

Једино вредно помена до краја утакмице је било то што је тренер "виоле" Рафаеле Паладино зарадио директан црвени картон због протеста.

Фиорентина се након ове победе налази на 11. месту Серије А са 10 бодова, Милан је на шестој позицији са 11.

БОНУС ВИДЕО: Новости на стадиону Ђузепе Меаца дан пред меч Лиге шампиона Интер - Звезда

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

У ВАЗДУХУ САМ ОСЕЋАО НАПЕТОСТ И МРЖЊУ: Како је Бред Пит умало добио батине у Хрватској

"У ВАЗДУХУ САМ ОСЕЋАО НАПЕТОСТ И МРЖЊУ": Како је Бред Пит умало добио батине у Хрватској

СЛАВНИ глумац Брад Пит привукао је пажњу Хрвата новим филмом у којему псује на хрватском. Реч је о новој комедији Wолфс у којем глуми с хрватским глумцем Златком Бурићем, који је недавно проглашен најбољим европским глумцем.

06. 10. 2024. у 17:04