ШТА ОВО БИ У ЛИГИ ШАМПИОНА? Барселона уништила Бајерн, Рафиња уписао хет-трик (ВИДЕО)

23. 10. 2024. у 22:53

ФУДБАЛЕРИ Барселоне уништили су Бајерн у 3. колу Лиге шампиона. Каталонци су тријумфовали са 4:1, а блистао је Рафиња.

Бразилац је постигао три гола и тако потврдио да ове сезоне игра нестварно. Он је до сад у Ла Лиги остварио учинак од пет погодака и пет асистенција, док је у најелитнијем такмичењу поред овог хет-трика, постигао и наместио гол у победи над Јанг Бојсом (5:0).

Сусрет боље није могао да почне по изабранике Хансија Флика. Већ у 1. минуту крилни играч домаћег тима је затресао мрежу ривала.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Ипак, није то пољуљало Бајерн. Већ у 10. минуту Хари Кејн је постигао гол, али он није признат пошто је Енглез био у офсајду.

Оно што тад гости нису урадили, јесу у 18. минуту. Лопту је убацио Серж Гнабри, а сјајни нападач је све добро пратио и савладао је Ињакија Пењу.

Барселона је сад била та која је имала одговор на изједначење. Најпре је Роберт Левандовски добро пратио напад свог тима и промашај Фермина Лопеза је претворио у гол.

И онда кад су сви мислили да ће са резултатом 2:1 отићи на одмор, на сцену је у 45. минуту ступио феноменални Рафиња и повећео на великих 3:1.

Фантастичну утакмицу Бразилац је крунисао голом у 56. минуту. Добио је лопту на левој страни и добрим ударцем у даљи угао матирао је Мануела Нојера.

До краја утакмице исход се није мењао. Барселона сад има шест бодова, док је Бајерн на три.

Лига шампиона, 3. коло

Среда

Аталанта - Селтик 0:0

Брест - Бајер Леверкузен 1:1 (1:1)
(Лес-Мелу 39 - Вирц 24)
Атлетико Мадрид - Лил 1:3 (1:0)
(Алварез 8 - Жегрова 61, Давид 74 пен, 89)
Барселона - Бајерн 4:1 (3:1)
(Рафиња, 1, 45, 56, Левандовски 36 - Кејн 18)
Бенфика - Фејенорд 1:3 (0:2)
(Актуркоглу 66 - Уеда 12, Миламбо 33, 90+2)
Манчестер сити - Спарта 5:0 (1:0)
(Фоден 3, Халанд 58, 68, Стонс 64, Њуњес 88 пен)
Лајпциг - Ливерпул 0:1 (0:1)
(Њуњез 27)
Салцбург - Динамо Загреб 0:2 (0:0)
(Куленовић 49, Петковић 84)
Јанг Бојс - Интер 0:1 (0:0)
(Тирам 90+3)

БОНУС ВИДЕО: НЕСТВАРНО: Ово су навијачи Звезде урадили фудбалерима после дебакла против Монака

ЈОКИЋ ЈЕ ИСТИ, АЛИ ДЕНВЕР НИЈЕ: Шта више троструки МВП мора урадити како би донео прву победу Нагетсима?

ДЕНВЕР се мучи на старту сезоне, али вечерас има лепу прилику да упише прву победу против Торонта (0.30), а ми верујемо да ће га до ње повести Никола Јокић.

28. 10. 2024. у 13:48

ПА, ГДЕ СТЕ ПОШЛИ... Пољски хулигани напали српску полицију, оно што се потом десило - упамтиће добро (ВИДЕО)

Пољски навијачи важе последњих година за једне од најопаснијих у Европи, али када је Србија постала њихова дестинација - нису се провели баш како су планирали.

27. 10. 2024. у 12:26