МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД ИСПИСАО (ЦРНУ) СТРАНИЦУ ИСТОРИЈЕ: Ово се никада није десило у Премијер лиги (ВИДЕО)

27. 10. 2024. у 17:33

Резултати који су обележили недељни програм деветог кола Премијер лиге Енглеске у фудбалу неке су обрадовали, а неке прилично растужили.

У ове друге спадају, свакако, присталице некадашњег европског гиганта, Манчестер јунајтеда, који је први пут у својој историји - трећи пут узастопно изгубио од Вест Хема.

Наиме, "чекићари" су победили у Лондону екипу Јунајтеда са 2:1.

Вест Хем је повео у 74. минуту поготком Крајсенсиа Самервила, после сјајне акције након одузете лопте гостима (ВИДЕО).

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Каземиро је седам минута касније изједначио на 1:1 (ВИДЕО) након центаршута с леве стране и добре реакције у казненом простору Вест Хема.

Победу "чекићарима" донео је Џарод Боуен из пенала у другом минуту надокнаде времена (ВИДЕО).

Вест Хем се налази 13. месту на табели са 11 бодова, док је Манчестер јунајтед на 14. позицији са истим бодовним учинком.

Фудбалери Челсија савладали су данас у Лондону екипу Њукасла резултатом 2:1 (1:1).

Голове за Челси постигли су Николас Џексон у 18. и Кол Палмер у 47. минуту. Једини стрелац за госте био је Александер Исак у 32. минуту.

Челси је четврти на табели Премијер лиге са 17 бодова, док је Њукасл на 12. позицији са 12.

Кристал Паласа је на свом терену победио Тотенхем са 1:0 голом Жан-Филипа Матета у 31. минуту, чиме је дошао до свог првог првенственог тријумфа ове сезоне.

Тотенхем је осми на табели са 13 бодова, док се Кристал Палас налази на 17. позицији са шест.

Бонус видео: Ново у Земунелу - Партизаново брдо за трчање

ПА, ГДЕ СТЕ ПОШЛИ... Пољски хулигани напали српску полицију, оно што се потом десило - упамтиће добро (ВИДЕО)

Пољски навијачи важе последњих година за једне од најопаснијих у Европи, али када је Србија постала њихова дестинација - нису се провели баш како су планирали.

27. 10. 2024. у 12:26