СРПСКИ МАЈСТОР ДЕО ЧУДЕСНОГ МЕЧА: Душан Влаховић дао гол за Јувентус у дербију против Интера, а мреже се тресле чак осам пута! (ВИДЕО)

27. 10. 2024. у 19:56 >> 19:57

Душан Влаховић, српски нападач, постигао је први гол у својој каријери на стадиону "Ђузепе Меаца" и то у највећем дербију Италије - мечу Интера и Јувентуса. А сам дерби, одигран у оквиру 9. кола Серије А, био је чудесан: коначан резултат гласио је (помало нестварних) 4:4.

Влаховић је резултат поравнао на 1:1 када је постигао гол у 20. минуту и то после асистенције Вестона Мекенија који је на "тацни“ оставио лопту Србину.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

До момента када је постигао гол Душан Влаховић је био готово неприметан, али му то није сметало и постигао је гол за изједначење "старе даме“.

Њему је ово био шести гол у Серији А и тако се пробио на треће место листе стрелаца.

Испред њега су само Маркус Тирам, фудбалер Интера, са седам и Матео Ретеги, нападач Аталанте, са 10 голова.

Иначе, прво полувреме Интер је решио са 3:2 у своју корист, имао је потом и два разлике, али се Кенан Јилдиз показао као "златна резерва" торинске "старе даме".

Интер је у првом делу меча реализовао два пенала, најпре у 15. минуту, када је Зиелински донео 1:0.

Потом су ударац узвратили Влаховићу поменутом 20., те седам минута касније Тимоти Веа на додавање Консеисаа за 1:2 (ВИДЕО)

Интер је тада почео свој преокрет: Мкхтајран је у 35. изједначио после лепе акције кроз средину терена (ВИДЕО), а Зиелински из новог једанаестерца у 37. вратио предност "неразурима".

Када је екипи из Милана 4:2 донео Дамфрис, спретном реакцијом после коренра у 53. минуту (ВИДЕО), чинило се да је дерби и решен, али...

Онда је на сцену ступио Јилдиз, који је ушао у игру у 61.

Најпре је у 71. минуту искористио додавање Мекенија из контре да искоса с леве стране лепим ударцем преполови Јувеов заостатак (ВИДЕО), а затим је у 82. поставио резултат на, испоставило се коначних, 4:4 (ВИДЕО).

Бонус видео: Навијачи Олимпијакоса и Звезде заједно скандирали "Косово је Србија"

ПА, ГДЕ СТЕ ПОШЛИ... Пољски хулигани напали српску полицију, оно што се потом десило - упамтиће добро (ВИДЕО)

Пољски навијачи важе последњих година за једне од најопаснијих у Европи, али када је Србија постала њихова дестинација - нису се провели баш како су планирали.

27. 10. 2024. у 12:26