СРПСКИ СТРУЧЊАК ЈАЧИ ОД КРИТИКА: Победа Спартака на тешком гостовању
Фудбалери Спартака из Москве победили су у гостима Пари Нижњи Новгород резултатом 2:0 у 13. колу руске Премијер лиге.

FOTO: AP/Tanjug
Бројни стручњаци и бивши играчи дали су свој суд о српском тренеру, као неком ко можда и није право решење за руског великана, али ипак, успео је да консолидује редове и искупи се за пораз од Краснодара и задржао шесту позицију руске Премијер лиге.

FOTO: AP/Tanjug
Чекали су дуго навијачи Спартака на гол вољеног тима, а када је Бонгонда у 68. минуту погодио мрежу противника, пао је велики камен са срца, па и самом Станковићу.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
До краја су гости постигли још један погодак преко Николсона у дубокој надокнади за коначних – 0:2.
БОНУС ВИДЕО СВЕ ЈЕ СПРЕМНО: Ево како изгледа стадион Монака пред меч са Звездом у Лиги шампиона
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Препоручујемо

АЛЕКСА АВРАМОВИЋ "ЗАЛУДЕО" РУСИЈУ: Урадио ово - и сада само о њему причају
27. 10. 2024. у 14:09

СРПКИЊА УНИШТИЛА АМЕРИКАНКУ: Даниловићева пише историју, шест година је чекала на ово!
27. 10. 2024. у 10:25 >> 10:29

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
29. 06. 2025. у 12:13

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)