КАКВЕ ВЕСТИ ЗА ПИКСИЈА: Један од најталентованијих фудбалера Европе све ближи дресу "орлова"?
Фудбалска репрезентација Србије приводи крају учешће у Лиги нација и међу "орловима" се већ размишља о квалификација за Светско првенство 2026. а у овај циклус такмичења изабраници Драгана Стојковића Пиксија би могли да уђу са озбиљним појачањем.
ФОТО: ФСС
Шпански медији су још раније пренели да би Стефан Бајчетић могао да се предомисли и заигра за селекцију Србије, али сада из земље европског првака долазе нове информације и то од селектора репрезентације до 21 године, Санти Дение.
- Његова је професионална одлука ако одлучи да заигра за Србију. Разговарам са њим читаву годину и ми рачунамо на њега, верујемо у оно што нам може дати, али исто тако постоје сценарији на које не можемо да утичемо - истиче Дениа.
Бајчетић је три године провео у Ливерпулу, а ове сезоне наступа за Салцбург као позајмљен играч. За аустријску екипу је до сада уписао десет наступа, углавном улазећи са клупе.
БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији
Препоручујемо
КАКВА СЦЕНА ПОСЛЕ МЕЧА ДЕНВЕР - МАЈАМИ! Састали се Срби, осмеси много говоре (ВИДЕО)
09. 11. 2024. у 08:24
МАЕСТРАЛНИ ЈОКИЋ РАЗБИО МАЈАМИ: Србин показао доминацију, уписао нови трипл-дабл (ВИДЕО)
09. 11. 2024. у 06:44
"ДЕЛИЈЕ" СУ ОВО ЧЕКАЛЕ: Појавиле се нове информације у случају Џонатан Мотли?
09. 11. 2024. у 13:05
ПОСЛЕ 20 ДУГИХ ГОДИНА: Бетис има све у својим рукама и налази се надомак пласмана у Лигу шампиона
АНДАЛУЖАНИ самоуверено држе пето место које води у Лигу шампиона, а прилику да се још више приближе европској елити имаће вечерас на "Картухи" где ће од 20 часова угостити Елче.
12. 05. 2026. у 07:40
И ЧУВЕНИ "ГРОБАРИ" ДОШЛИ НА КОМЕМОРАЦИЈУ ВЛАДИМИРА ЦВЕТКОВИЋА: Какве сцене на Маракани... (ФОТО/ВИДЕО)
Чињеница да је умро Владимир Цветковић, легенда и кошаркашког и фудбалског клуба Црвена звезда, окупила је данас на Маракани не само оне којима су црвено-бели у срцу, већ и црно-бели, јер је донедавно мало ко е знао да је чувени "Цвеле" својевремено био и "спасилац" ФК Партизан.
12. 05. 2026. у 12:20
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)