СИМОНЕ ИНЗАГИ: Имам поверење у екипу, морамо да наставимо овако да радимо

Марко Паунић
Марко Паунић

11. 11. 2024. у 12:26

Тренер фудбалера Интера Симоне Инзаги изјавио је да је његов тим доминирао током дуела против Наполија и додао да му је жао што "нероазури" нису остварили победу у мечу 12. кола Серије А, преносе италијански медији.

СИМОНЕ ИНЗАГИ: Имам поверење у екипу, морамо да наставимо овако да радимо

Foto: Profimedia

Фудбалери Интера и Наполија одиграли су у недељу без победника, 1:1.

"Честитам екипи. Ако је неки тим требало да победи, онда смо то ми. Доминирали смо у другом полувремену. Након утакмице против Арсенала нисам очекивао да ћемо да будемо овако импресивни. Промашили смо пенал, два пута смо погодили стативу - не знам шта је требало још да урадимо како бисмо победили", рекао је Инзаги.

Он је истакао да је задовољан игром Интера.

"Имам поверење у екипу. Импресионирали су ме. Али, морамо да наставимо овако да радимо. На последњих 10 мечева смо остварили осам победа, али ми смо Интер и на тих 10 утакмица је требало да имамо 10 тријумфа", додао је Инзаги.

Прво место на табели Серије А држи Наполи са 26 бодова, док Аталанта, Фиорентина, Интер и Лацио имају по 25, а Јувентус 24.

"Задовољан сам. Није лако овде играти. Сви знају да вредно радимо и да напредујемо. Имали смо и неке грешке, али сам сигуран да ћемо у наставку шампионата да будемо бољи", изјавио је тренер Наполија Антонио Конте.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"

ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).

24. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

МАРИЋ ПОНИЗИО БЛОКАДЕРЕ ЗБОГ ЈЕДНОГ СНИМКА: Ово је револуција за оне без мозга