МИТРОВИЋ КРВАРИО ЗА СРБИЈУ: Још једном показао зашто је миљеник нације (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Србије одиграли су нерешено 1:1 против Швајцарске у Цириху у Лиги нација.
ФОТО: Профимедиа
После утакмице играч "Орлова" Александар Митровић дао је изјаву о промашеном пеналу, док му је крварило стопало десне ноге.
Србија је овим ремијем остала у трци за Светско првенство у Мексику, задржавши шансе за пласман међу осам најбољих репрезентација у А дивизији Лиге нација. Потенцијална победа у наредном мечу са Данском 18. новембра у Лесковцу доноси прилику да Србија буде први шешир на предстојећем жребу квалификационих група за пласман на Светско првенство 2026. године.
- Јако тешка и захтевна утакмица физички и на тактичком нивоу. Мислим да смо одиграли добру такмичарску утакмицу, играли чврсто, чекали шансе у контри и полуконтри, били јако опасни из тога. Промашили смо пенал, промашио сам пенал. Мислим да смо на крају заслужили тај бод. Истрчали смо контру, правовремено пас Дуција и мислим да смо минимум заслужили да останемо непоражени. Преузео сам одговорност, шутнуо сам. Вежбао сам последњих пар дана баш по средини. Оставио је ногу, одбранио. Боже мој, идемо даље. Ова утакмица је иза нас, идемо даље по наредну битну утакмицу за пар дана. Надам се да ће се против Данске вратити овај промашај - рекао је Митровић.
Прокоментарисао је и стопало које је било крваво.
- То је било мало од дуела, ништа страшно што не може да се санира. Дан, два одмора и спремни смо за Данску - рекао је Митровић.
Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)
Препоручујемо
"РОЏЕРЕ, ШТА ТИ СЕ ДЕСИЛО?": Навијачи у неверици како Федерер сада изгледа (ФОТО)
16. 11. 2024. у 10:05
"АКО НЕ МОГУ ДА ПОБЕДИМ, НЕЋУ НИ ИГРАТИ": Рафаел Надал емотиван пред Дејвис куп (ВИДЕО)
16. 11. 2024. у 08:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХАЈДУК "СВЕТИ" ЗВЕЗДУ: Сплићани надомак елиминације старог џелата "црвено-белих"
ХАЈДУК има капитал од два гола пред реванш другог кола квалификација за Лигу Европе против Пафоса. После победе од 2:0 на "Пољуду", хрватски великан путује на Кипар са јасним циљем, да сачува предност и избори пласман у наредну рунду, док домаћин верује да уз подршку својих навијача може да режира велики преокрет на "Алфамега стадиону" (19.00).
30. 07. 2026. у 07:30
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
РИБЕ САМЕ МАСОВНО ИСКАЧУ ИЗ ДУНАВА: Људи не верују шта се десило код Смедерева (ВИДЕО)
НА ДУНАВУ, у непосредној близини Смедеревске тврђаве, забележен је призор који се не виђа сваког дана.
28. 07. 2026. у 19:54 >> 20:05
Коментари (0)