АМОРИМ КРЕЋЕ СА РЕНОВИРАЊЕМ ЈУНАЈТЕДА: Португалац жели да доведе Србина у тим?
ПОРТУГАЛСКИ тренер Рубен Аморим заменио је Ерика тен Хага на клупи Манчестер јунајтеда и већ је кренуо да прави планове око доласка нових играча на "Олд Трафорд".

Foto: Profimedia
Горућа позиција у екипи је леви бек. Тајрел Маласија и Лук Шо имају проблема са повредама, па отуда не чуди жеља да се оснажи то место.
Јунајтед има две жеље, а једна од њих је Милош Керкез, фудбалер рођен у Врбасу који наступа за репрезентацију Мађарске. Осим њега управа "црвених ђавола" прати и Алфонса Дејвиса. Ове информације пренео је Фабрицио Романо.
Керкез је ове сезоне стандардан у Борнмуту. За "трешњице" је одиграо свих 11 утакмица у Премијер лиги и забележио је две асистенције.
Подсетимо, Аморима чека тежак посао пошто Манчестер јунајтед заузима тек 13. место на табели са 15 бодова.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

ЛУДНИЦА! Ево шта све Србија мора сад да уради да би стигла до финала Европског првенства у кошарци 2025!
Европско првенство у кошарци, Евробаскет 2025, настављено је уз занимљиву утакмицу Србија - Турска, после чега је постало познато какав пут "орлове" селектора Светислава Пешића чека до жељеног финала.
03. 09. 2025. у 22:17

"СА РАЧУНА ПОДИГНУТ ОГРОМАН НОВАЦ, КОНТЕЈНЕР НЕСТАО" Ланетова ћерка изнела нове тврдње о имовини покојног оца
ПРОШЛО је четири године од смрти легенде нашег глумишта, Милана Ланета Гутовића, који нас је напустио 25. августа 2021. у 75. години.
02. 09. 2025. у 21:21
Коментари (0)