РЕМИЈИ У СУПЕРЛИГИ: Војводина и Текстилац играли без голова, Спартак и Нови Пазар дали по један
Фудбалери Војводине и Текстилца из Оџака ремизирали су без голова 0:0 у мечу 16. кола Суперлиге Србије. Фудбалери Спартака и Новог Пазара одиграли, такође, у Суботици нерешено 1:1.

ФОТО: Александар Илић
Бледа утакмица виђена је на стадио Карађорђе, где је "воша" била велики фаворит, али је ипак поклекла и остала са само једним освојеним бодом.
Нови Пазар је повео у 45. минуту голом Адема Љајића. Спартак је изједначио поготком Стефана Симина у 47. минуту.
Нови Пазар је тренутно на осмом месту на табели Суперлига Србије са 21 бодом, док је Спартак на 13. позицији са 14. Војводина после 16. кола има 21 бод и на последњем су месту које води у плеј-оф, док је Текстилац претпоследњи са 12 бодова.
Фудбалери Спартака ће у наредном, 17. колу Суперлиге Србије гостовати Чукаричком, док ће Нови Пазар дочекати Војводину. Текстилац ће снаге одмерити са ОФК Беогрдаом.
БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији
Препоручујемо

"МИСЛИО САМ ДА ЈЕ ГОТОВО..." Ђоковић пожелео добродошлицу Мареју (ВИДЕО)
23. 11. 2024. у 17:55

"ЗАХВАЛАН САМ!" Мареј се први пут огласио након што је започео сарадњу са Ђоковићем
23. 11. 2024. у 17:09

НЕМЦИ У ЧУДУ: Табела њихове групе после првог кола "стоји наопако" - изабраници Јулијана Нагелсмана су "фењераши"
НАКОН историјског изненађујућег пораза од Словачке у четвртак, Немачка је под притиском да одговори позитивним резултатом и приступом игри на утакмицу против Северне Ирске у Келну.
07. 09. 2025. у 07:45

СРБИЈА ПОСЛЕ СКАНДАЛА И ДРАМЕ ИСПАЛА СА ЕВРОБАСКЕТА! Сензација, Финска избацила "орлове" са Европског првенства!
Кошаркашка репрезентација Србије је елиминисана са Европског првенства, а пласман међу осам најбољих екипа Евробаскета 2025 онемогућио је пораз од Финске. Коначан резултат, 86:92, епилог је бурних дешавања, на моменте и скандалозних. Ипак, нема се шта замерити самим победницима - они су мушки, борбенијом и, пре свега, концентрисанијом игром, уз невероватан број офанивних скокова против више екипе - избацили главног фаворита за злато. Истина, проблеми с којима су се наши суочили (повреде капитена Богдановића, па Тристана Вукчевића, који није играо овога пута, а усред меча и пех Добрића, те наступ ровитог Аврамовића) нису били мали, али мало ко је очекивао да ће екипа из земље кошарке - испасти са Евробаскета већ у осмини финала, и то од супарника који се никако не сврстава у кошаркашке суперсиле. То се и догодило.
06. 09. 2025. у 22:50 >> 22:50

НЕМАЧКА ВОЈСКА СЕ СПРЕМА ЗА РАТ: "Морало би да се рачуна са 500 до 600 мртвих на дан"
НОВЕ тензије у Европи и растућа руска претња, Путинов рат против Украјине - о чему немачки медији свакодневно извештавају - утичу на многа подручја.
07. 09. 2025. у 20:17
Коментари (0)