АМОРИМ СПРЕМИО ТРАНСФЕР "БОМБУ"? Манчестер јунајтед доводи једног од најбољих на свету

Филип Милошевић

26. 11. 2024. у 17:00

Рубен Аморим је пре недељу дана сео на клупу Манчестер јунајтеда и дебитовао ремијем против Ипсвича у Премијер лиги.

АМОРИМ СПРЕМИО ТРАНСФЕР БОМБУ? Манчестер јунајтед доводи једног од најбољих на свету

ФОТО: АП/Танјуг

Португалац је свестан квалитета тима и жели да се појача на једној од најкритичнијих позиција у тиму.

У питању је леви бек, а прва жеља је био Алфонсо Дејвис. Међутим због нерешене ситуације са Бајерном и велике жеље Реал Мадрида да га доведе, мале су шансе да он пређе на "Олд Трафорд".

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Па су тако "црвено ђаволи" загризли за дефанзивца Милана, Теа Ернандеза.

Тео Ернандез је у најбољим годинама, већ дуго је у Милану, уговор му истиче 2026. године, а свакако да би и за њега селидба у Премијер лигу била велики изазов.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

БОНУС ВИДЕО: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ЗАКОВАН ЗА КЛУПУ: Ново појачање Јувентуса потпуно избацило српског аса из стартне поставе

ВЛАХОВИЋ "ЗАКОВАН" ЗА КЛУПУ: Ново појачање Јувентуса потпуно избацило српског аса из стартне поставе

ТИЈАГО Мота све мање шансе пружа Душану Влаховићу од доласка Рандала Колу Муанија који је постао прва "деветка" Јувентуса и очекује се да предводи навалу италијанског великана у првом мечу шеснаестине финала Лиге шампиона у којем ће "бјанконери" угостити ПСВ на "Алијанц стадиону" (21.00).

11. 02. 2025. у 07:45

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

ОН ЈЕ ФАВОРИТ САМО НА ПАПИРУ: Ове речи се неће свидети Александру Звереву