"ПРЕСРЕЋАН САМ, РЕКАО САМ И САИГРАЧИМА ПРЕ МЕЧА..." Немања Радоњић након тријума Црвене звезде над Штутгартом у Лиги шампиона
Фудбалери Црвене звезде победили су Штутгарт са 5:1 и тако убележили прве бодове у Лиги шампиона. Након меча, изјаву је дао и "херој" црвено-белих Немања Радоњић.

FOTO: M. Vukadinović
Честитке пре свега, твоји први голови у Лиги шампиона за Звезду.
- Памтићу утакмицу до краја живота. Пресрећан сам, рекао сам и саиграчима да имам добар осећај пред овај меч. Дали смо пет голова Штутгарту што није мала ствар, показали смо да можемо да играмо са великим клубовима. Сада је време за славље - рекао је Радоњић.
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
БОНУС ВИДЕО: НЕМАЧКА РАДОСТ: Славље навијача Штутгарта после раног вођства на Маракани
Препоручујемо

ЗВЕЗДА НАСТАВЉА ДА САЊА У ЛИГИ ШАМПИОНА! "Петарда" на Маракани! Звезда разбила Штутгарт у "парам парчад"! (ВИДЕО)
27. 11. 2024. у 20:41 >> 19:35

ХАОС: "Делије" пребиле навијаче Штутгарта пред утакмицу Лиге шампиона у Београду (ВИДЕО)
27. 11. 2024. у 14:21

"ОВО ЈЕ НЕДОПУСТИВО!" Немци шокирани спознајом да овако нешто постоји усред Загреба
27. 11. 2024. у 17:58

ПАКЛЕНИ ИЗАЗОВ ЗА ЗВЕЗДУ: Савршени двоструки првак Европе јури девету победу у низу!
ПОРТО наставља своју перфектну сезону вечерас на Драгау“ где ће од 21.00 угостити Црвену звезду у другом колу групне фазе Лиге Европе. „Змајеви“ под вођством новог тренера Франческа Фариолија изгледају незаустављиво – осам утакмица, осам победа, уз само један примљен гол. Са друге стране, шампион Србије долази у Португалију после ремија са Селтиком (1:1 )у првом колу, свестан да сваки наредни меч може бити кључан у борби за пролаз даље.
02. 10. 2025. у 07:30

"ЈЕ ЛИ, БРЕ, КОЛИКО ТИ ИМАШ ГОДИНА?!" Хамад Међедовић напустио меч са најбезобразнијим тенисером на свету! (ВИДЕО)
Хамад Међедовић се повукао са мастерса у Шангају после серије скандала.
02. 10. 2025. у 17:00

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"
ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.
02. 10. 2025. у 07:20
Коментари (0)