ВЕЛИКИ ПЕХ ЗА БАЈЕРН: Кејн због повреде мора на паузу
Фудбалер Бајерна Хари Кејн одсуствоваће најмање две недеље ван терена због повреде бутног мишића, пренео је данас немачки Билд.
FOTO: Tanjug/AP
Кејн се повредио на јучерашњем мечу 12. кола Бундеслиге против Борусије у Дортмунду (1:1). Енглески фудбалер је због повреде замењен у 33. минуту.
Бајерн је данас саопштио да је после додатних лекарских прегледа утврђено да је Кејн покидао бутни мишић, али клуб из Минхена није објавио колико ће енглески фудбалер морати да одсуствује ван терена.
Билд је пренео информацију да Кејна очекује пауза од најмање две недеље, а на терен би требало да се врати 20. децембра на утакмици 15. кола Бундеслиге против Лајпцига.
Кејн је ове сезоне одиграо 19 утакмица за Бајерн у свим такмичењима и постигао је 20 голова.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ПОКАЗУЈЕ СВОЈ РАСКОШНИ ТАЛЕНАТ: Други пик са прошлогодишњег драфта би могао бити звезда тима у будућности!
ОЧЕКУЈЕМО добро издање Алекса Сара на вечерашњем сусрету Визардса и Лејкерса који укрштају копља у Вашингтону сат времена после поноћи.
30. 01. 2026. у 12:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
29. 01. 2026. у 13:10
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)