ВРЕМЕ ЈЕ ЗА НОВЕ ПОЧЕТКЕ – СА НОВИМ СПОНЗОРОМ У НОВЕ ПОБЕДЕ Јавор из Ивањице у сарадњи са АдмиралБетом креће у поход на Суперлигу!
Након озваничавања партнерства са бројним члановима Суперлиге Србије, као што су Раднички из Крагујевца, Нови Пазар и Железничар, компанија АдмиралБет је постала званичан бетинг партнер Јавору из Ивањице, екипи која претендује да се следеће сезоне врати у елитни ранг.

Promo
За велики успех клуба потребни су и врхунски сарадници, па је у складу са тиме постигнут договор о ексклузивном партнерству са компанијом АдмиралБет, која је позната по подршци и развоју домаћег спорт путем бројних спонзорстава и партнерстава.
"Пре свега, град Ивањица као један од фудбалских центара заслужује суперлигаша. Јавор има огроман потенцијал, доста људи прати овај клуб, па свакако очекујемо да се екипа већ наредне сезоне врати у Суперлигу. То нам је главни мотив да се укључимо и започнемо целу причу, а први корак је увек најбитнији. АдмиралБет верује да ће од наредног лета ФК Јавор и Ивањица поново бити на мапи Суперлиге, а ми желимо да помогнемо на том путу", изјавио је Марко Рибарић, ЦЕО АдмиралБета.
Јавор дефинитивно има квалитет потребан за пласман у елитни ранг, што показује тренутан пласман на табели Прве лиге Србије, али озбиљан изазов је пред изабраницима Радована Ћурчића, како би исписали нове странице клупске историје и поново обезбедили толико жељено место у Суперлиги.
*100 ФРЕЕ СПИНОВА ДОБРОДОШЛИЦЕ БЕЗ ДЕПОЗИТА*
"Ово ће бити наша сезона, а циљ је Суперлига. Имамо капацитете да се боримо за врх, а уз велику и познату компанију као што је АдмиралБет, наше амбиције су сасвим реалне. Имамо велику обавезу, да не кажем императив повратка у виши ранг, али верујемо да смо дорасли изазову", коментарише председник ФК Јавор, Драгомир Лазовић.
Овим партнерством АдмиралБет наставља да подржава српски спорт и да јача домаћу лигу, јер снага како првенства, тако и репрезентације, не зависи само од великих клубова, редовних учесника европских такмичења, већ и од екипа које стварају младе и талентоване играче из локала, који ће нам донети доста радости у наставку својих успешних каријера.
*100 ФРЕЕ СПИНОВА ДОБРОДОШЛИЦЕ БЕЗ ДЕПОЗИТА*

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили "дубл" из Серије А.
28. 04. 2025. у 07:30

ЦЕО ДЕНВЕР У ШОКУ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ! Звезда клуба није знала правила, сад сви стрепе од одлуке НБА лиге!
Никола Јокић је обично тај који шокира светску кошаркашку јавност због оног што ради у дресу Денвер нагетса, али је после невероватног НБА меча у Лос Анђелесу клуб из Колорада шокиран једним детаљем везаним за Србиновог чувеног саиграча.
27. 04. 2025. у 12:33

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (0)