СРБИН СУДИ У ЛИГИ КОНФЕРЕНЦИЈА: Милош Милановић дели правду на европској утакмици
СРПСКИ арбитар Милош Милановић биће главни судија на мечу 5. кола Лиге конференције између Ное и Апоела, саопштила је овог уторка Европска фудбалска унија (УЕФА).
ФОТО: М. Вукадиновић
Њему ће помагати сународници Милан Пашајлић и Новак Новаковић, док ће четврти судија да буде Милан Илић. У ВАР соби биће Момчило Марковић и Новак Симовић.
Утакмица између Ное и Апоела биће одиграна 12. децембра од 18.45 часова у Јеревану.
Тим из Јерменије је тренутно 26. на табели са четири бод, док Кипрани заузимају 13. место са седам бодова.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
КАКВЕ РЕЧИ АМЕРИКАНЦА О НОВАКУ: Ђоковић ради све како би био у савршеној форми
10. 12. 2024. у 08:25
ШАМАР КАКАВ ТЕНИС НЕ ПАМТИ! Тренирао "дрогираног" играча и добио престижну награду
10. 12. 2024. у 07:45
ЛИЛ У ПРОБЛЕМУ, ЗВЕЗДА У НАЛЕТУ: Почиње двобој за осмину финала Лиге Европе!
ЛИЛ и Црвена звезда у четвртак започињу плеј-оф битку за пласман у осмину финала Лиге Европе, а први чин игра се на "Пјер Мороа" стадиону од 21.00. Французи су лигашку фазу завршили на 18. месту, док је српски шампион био 15, са два бода више, тако да нас очекује веома изједначен двомеч.
19. 02. 2026. у 07:30
НОВАК ЂОКОВИЋ СЕ НАЉУТИО: Повукао овај потез
ПОСЛЕ попраза у финалу Аустралијан опена, а онда и одласка са супругом Јеленом на Зимске олимпијске игре у Италију Новак Ђоковић је озбиљно тенис ставио у други план. Али, сада се "белом спорту" враћа.
18. 02. 2026. у 20:26
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)