ЗВЕЗДА СПРЕМА "БОМБУ": Милојевић враћа фудбалере са којима ће пробати да избори нокаут фазу Лиге шампиона

Фудбалски клуб Црвена звезда још увек се бори за пролазак у наредну фазу Лиге шампиона, а стратег црвено-белих Владан Милојевић жели да током зиме ојача састав да би остварио сан свих звездаша.

ЗВЕЗДА СПРЕМА БОМБУ: Милојевић враћа фудбалере са којима ће пробати да избори нокаут фазу Лиге шампиона

ФОТО: М. Вукадиновић

Како преноси "Меридијан спорт" Милојевић жели да у свој састав врати двојицу играча који су на позајмицама.

Реч је о Владимиру Лучићу и Ебемезер Анану, поред Едмунда Ада који би такође требало да се врати.

* РЕГИСТРУЈ СЕ, УПЛАТИ 500 ДИНАРА И ПРЕУЗМИ 3.000 ДИНАРА ЗА СПОРТСКО КЛАЂЕЊЕ *

Што се тиче Анана, Звезда већ дуже време кубури са позицијом левог бека. Милан Родић је већ у годинама, док Сеол чешће покрива место на десном боку него на левом. Поред њих, проблеми са повредама које има Огњен Мимовић натерали су стратега црвено-белих да посегну за алтернативним решењима.

Лучић ће са друге стране имати велику конкуренцију на крилима, али му то свакако може помоћи да унапреди своју игру. Он ће се појавити на прозивци 3. јануара због договора између Звезде и ИМТ-а, а остаје да се види да ли ће млади фудбалер и остати на Маракани или ће и даље провести време на позајмицама.

* РЕГИСТРУЈ СЕ, УПЛАТИ 500 ДИНАРА И ПРЕУЗМИ 3.000 ДИНАРА ЗА СПОРТСКО КЛАЂЕЊЕ *

Шта Звезду чека у Лиги шампиона?

Црвено-белима су остала још два меча у Лиги шампиона, а након пораза од Милана у гостима, шансе да се домогну нокаут фазе овог такмичења драстично су се смањиле. Теоретски и даље је могуће, уколико Звезда забележи два тријумфа, а поклопе се још неки резултати.

БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ ЈЕ ОВО КОНАЧНО ТА ГОДИНА? Некадашњи шампион Европе седам дугих сезона чека на повратак у елиту

ДА ЛИ ЈЕ ОВО КОНАЧНО ТА ГОДИНА? Некадашњи шампион Европе седам дугих сезона чека на повратак у елиту

ПРВИ меч 23. кола немачке Цвајте одиграће два тима која се боре за директну промоцију, Хамбург и Кајзерслаутерн. Меч се игра на "Фолкпаркстадиону" и почиње од 18 часова и 30 минута.

21. 02. 2025. у 08:50

Коментари (0)

ОВО НИКО ЖИВ НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево шта је Никола Јокић пожелео за 30. рођендан (ВИДЕО)