НАВИЈАЧИ БАРСЕЛОНЕ БЕСНИ: Не могу да верују шта им је клуб урадио

Александар Илић
Александар Илић

18. 12. 2024. у 17:11

ФУДБАЛЕРИ Барселоне планирали су повратак на Камп ноу крајем 2024. године, а последње информације говоре да би то могло да се догоди тек следеће сезоне.

НАВИЈАЧИ БАРСЕЛОНЕ БЕСНИ: Не могу да верују шта им је клуб урадио

ФОТО: ЕПА

За реновирање једног од највећих стадиона на свету уложено је 1,5 милијарди евра, и очекивало се да ће до краја ове године фудбалери шпанског гиганта истрчати на терен новог велелепног здања, ипак из Барселоне су стигле вести да то неће бити случај.

Мада, према писању шпанског листа АС, март месец ће бити одлучујућ када говоримо о стадиону Барселоне. Тада би Каталонци, уколико прођу даље, требало да играју осмину финала Лиге шампиона, и како се наводи, можда и тада навијаче очекује повратак на Камп ноу.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Ипак, из клуба нису претерано оптимистични, те тврде да стадион неће бити отворен до почетка нове сезоне.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

До тада, Барселона ће своје утакмице играти на стадиону Монжуик.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКВА ДРАМА У ИТАЛИЈИ: Борба за титулу ће се водити до последњег минута!

КАКВА ДРАМА У ИТАЛИЈИ: Борба за титулу ће се водити до последњег минута!

Након прошлонедељеног ремија Наполија и Ђенове (1:1), борба за титулу се додатно закувала. Предност Наполитанаца у односу на Интер је сада само један поен и сигурно је да ће бити изузетно занимљиво у последња два кола.

18. 05. 2025. у 07:30

ПУКО ЈОЈ ФИЛМ! Ана Ивановић хоће да се што пре разведе од Бастијана Швајнштајгера, ово су најновије вести!

ПУКО ЈОЈ ФИЛМ! Ана Ивановић хоће да се што пре разведе од Бастијана Швајнштајгера, ово су најновије вести!

"Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер се раздводе". Тако су јављали многи медији, након почетне информације у немачком Билду како славни спортски пар више не живи заједно. Потом се чинило да ствари нису тако црне, али... Заправо, баш јесу.

18. 05. 2025. у 15:38

Коментари (0)

ЗАПРЕПАСТИО РУСИЈУ: Дејан Станковић је урадио ово - и Руси су му одмах изрекли једну од највећих казни икада!