"ДА ГОДИНУ ЗАВРШИМО ПОБЕДОМ И ОСТАНЕМО У ВРХУ": Тренер Дамјановић пред гостовање у Панчеву

Јелена Симаиновић

25. 12. 2024. у 21:55

Фудбалери ТСЦ-а у четвртак гостује екипи ИМТ-а у заосталој утакмици 16. кола Суперлиге у уверењу да ће победом завршити јесењи део првенства.

ДА ГОДИНУ ЗАВРШИМО ПОБЕДОМ И ОСТАНЕМО У ВРХУ: Тренер Дамјановић пред гостовање у Панчеву

FOTO: FSS

Клуб из Бачке Тополе налази се на осмом месту Супер лиге Србије са 25 бодова, док је ИМТ на 14. месту са пет бодова мање.

- И овај последњи меч у полусезони ће, као и сваки други, бити захтеван, пре свега ментално. Играчи су показали да су професионалци и верујем да ће пружити добру партију, као и против ОФК Београда, када смо примили онај касни гол и на жалост нисмо успели да победимо (2:2). Већ дуго играмо на свака два-три дана, навикнути смо на тај ритам и очекујем да завршимо годину како треба - рекао је Дамјановић, пренео је клуб.

ФОТО: ФСС

Дамјановић је истакао да ће се ТСЦ фокусирати на Супер лигу Србије, након добрих резултата у Европи и пласмана у шеснаестину финала Лиге конференција.

- Задржавамо амбиције да и ту будемо у врху и у наставку сезоне ћемо покушати да се пењемо и заузмемо место које нам, по квалитету, припада - рекао је Дамјановић.

Тренер ТСЦ-а рекао је да за меч против ИМТ-а неће рачунати на Ифета Ђаковца и Милана Радина због жутих картона, док се Михајло Бањац још увек опоравља од повреде.

- На већину осталих можемо да рачунамо. Драго ми је што Јовановић (Саша) тренира са нама и видећемо да ли ће играти у овој последњој утакмици, обзиром да се готово целу полусезону мучио са повредом. У сваком случају, велика је ствар што смо са оволиким бројем утакмица успели да избегнемо велике повреде  - рекао је Дамјановић.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА СРБИЈЕ! Ево шта је било са Драганом Стојковићем Пиксијем

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА СРБИЈЕ! Ево шта је било са Драганом Стојковићем Пиксијем

Након пораза од Албаније и по повратку репрезентације из Андоре у Београд, Извршни одбор Фудбалског савеза Србије на данашњој седници у Старој Пазови, донео је одлуку о споразумном раскиду уговора са селектором А репрезентације Драганом Стојковићем, без икаквих даљих обавеза ФСС према њему.

17. 10. 2025. у 16:16

Коментари (0)

БРИТАНСКИ ГЕНЕРАЛ ПРИЗНАО: Украјина не може да победи Русију