МУКАМА НИКАД КРАЈА: Гвардиола упозорио навијаче, ово никако нису желели да чују
Тренер Манчестер ситија Пеп Гвардиола је вероватно једини тренер на свету који може да задржи посао у тиму који је за два месеца остварио једну победу, изборио три нерешена резултата и изгубио девет утакмица у свим такмичењима.
FOTO: Tanjug/AP
Фудбалери Манчестер ситија после девет кола имају 23 бода и били су на другом месту. У следећих девет кола освојио је пет бодова и пали на седму позицију, што је Гвардиолу изазвало да каже нешто што навијачи "Грађана" никада нису желели да чују.
- Могуће је да се не пласирамо у Лигу шампиона. Имамо велики заостатак, а то није једини проблем – рекао је Гвардиола.
Гвардиола пад форме објашњава великим бројем повређених играча. Најбољи Родри, добитник Златне лопте, неће се вратити на терен пре краја сезоне. Дуго су одсуствовали Де Брујне, Гундоган, а на списку повређених су Рубен Дијаш, Матеус Нуњеш, Едерсон, Кајл Вокер, Џек Грилиш и Џон Стонс.
- Много важних играча није у тиму. Имали смо и раније повређених играча, али никада овако велики број. Разговараћу са управом клуба и заједно ћемо одлучити шта би требало да урадимо. Криза предуго траје – рекао је Гвардиола.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
АЈДЕ ЈАНО ФУДБАЛ ДА ИГРАМО: Фудбалски гени Веселиновићеве, предодређена да буде судија
28. 12. 2024. у 10:44
ДУШАН ЛАЈОВИЋ НА КОРАК ДО ГЛАВНОГ ЖРЕБА: Србин на победу од АТП Бризбејна
28. 12. 2024. у 10:33
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)