ГОТОВО ЈЕ! Адем Љајић има нови клуб, а није Партизан

Марко Паунић
Марко Паунић

30. 12. 2024. у 12:50

БИО је виђен у Хумској, али...

ГОТОВО ЈЕ! Адем Љајић има нови клуб, а није Партизан

Фото: Nebojsa Parausic

Трансфер Адема Љајића у Партизан изгледао је као готова ствар и било је питање времена када ћемо сјајног фудбалера видети на промоцији са црно-белим дресом, али се чини да је посао пропао. Према информацијама турских медија, 33-годишњи фудбалер је близу преласка у Адана Демирспор, последњепласирани тим турске Суперлиге.

Према писању локалног портала „Ајанспор“, договор је постигнут, остале су само формалности које ће бити завршене у Новом Пазару, Љајићевом родном граду.

Представници Адане долазе у Нови Пазар како би финализирали трансфер и одвели бившег репрезентативца Србије назад у Турску. Љајић, који ужива у свом родном граду и тренутно има отворен уговор са ФК Нови Пазар, могао би овим трансфером обезбедити последњи велики уговор у каријери.

Љајић је већ играо у Турској, у клубовима као што су Бешикташ (2018–2022) и Карагумрук, пре него што се вратио у Нови Пазар прошле године.

Овај потез разочараће како у Пазару, тако и у Партизану, који је планирао да врати Љајића у своје редове. Иако се чинило да је договор са црно-белима постигнут, он је демантован од стране представника из Новог Пазара. Ипак, чини се да је Адана Демирспор, која тренутно има свега пет бодова из 16 кола и бори се за опстанак у лиги, успела да привуче Љајића назад у Турску.

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РИМ САЊА ЛИГУ ШАМПИОНА: Вучица дочекује нероверде у идеалном тренутку

РИМ САЊА ЛИГУ ШАМПИОНА: Вучица дочекује нероверде у идеалном тренутку

Рома ће од 18 часова на "Олимпику" покушати да веже две победе и додатно учврсти кандидатуру за пласман у Лигу шампиона, док Сасоло стиже у Рим уздрман после тешког пораза од Јувентуса. Разлика у форми и амбицијама делује јасно, али историја међусобних дуела упозорава да опуштања не сме бити.

10. 01. 2026. у 07:12

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.

09. 01. 2026. у 08:42

Коментари (0)

ИМАМ ДОВОЉНО НОВЦА ДА НЕ МОРАМ ДА ПЕВАМ Оља Карлеуша открила истину о повлачењу са естраде