Е, ЗАТО НИСИ ДОБИО ЗЛАТНУ ЛОПТУ: Срамотно понашање Винисијуса, фудбалер Реала згрозио планету
ВИНИСИЈУС Жуниор није добио Златну лопту, а сада је евидентно да критеријуми са правом нису били само фудбалске природе, већ и људске, која свакако недостаје Бразилцу. Наиме, офанзивац Реала је током меча против Валенсије песницом ударио ривала, потом желевши да се обрачуна и са судијом.
ФОТО: ЕПА
Дуел Валенсије и Реала (1:2) на Местаји варничио је још и пре самог почетка.
Сат времена уочи почетка дуела дошло је до велике туче навијача и полиције због протеста против власника клуба. Тензије се нису стишале ни по уласку присталица Валенсије на трбине због чега је атмосфера врло брзо доведена до усијања.
Реалу ништа није ишло од руке, били су "краљевићи" нервозни, а потом је у 79. минуту тежак скандал изазвао Винисијус Жуниор.
Бразилац је, испровоцирам добром реакцијом Столета Димитриевског, ударио голмана Валенсије у главу и добио директан црвени картон. Нападач Реала потом је желео да се обрачуна и са судијом...
Ипак, у финишу меча Реал је успао да дође до преокрета головима Луке Модрића и Џуда Белингема, али је јасно свима да се утакмица у Валенсији још увек није завршила. Очекује се реакција челника Примере и казне на рачун свих актера дуела будући даје на "Местаљи" бачена љага на комплетан шпански фудбал.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
НАПОЛИ ОВЕРАВА ПЛАСМАН У ЛИГУ ШАМПИОНА: Тријумф против "рособлауа" га води међу европску елиту
ЧЕТА Антонија Контеа угостиће Болоњу на затварању 36. кола Серије А (20.45) у мечу који би домаћину и математички могао донети пласман у Лигу шампиона.
11. 05. 2026. у 11:54
А НА МАРАКАНИ... Владимир Путин бира председника ФК Црвена звезда!
Избори за председника фудбалског клуба Црвена звезда дошли су на ред, а они доносе и неке занимљивости.
11. 05. 2026. у 12:23
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (0)