ПОВРАТАК У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ: Бивши тренер Челсија на новом задатку
Енглески тренер Грејам Потер именован је за новог менаџера Вест Хема, саопштио је данас фудбалски клуб из Лондона.
FOTO: EPA
Потер је на месту менаџера Вест Хема заменио Ђулена Лопетегија, који је у среду добио отказ после серије лоших резултата.
Потер је са клубом из Лондона потписао уговор до јуна 2027. године. Он ће на клупи Вест Хема дебитовати сутра на утакмици трећег кола ФА купа против Астон Виле.
- Презадовољан сам што сам овде. Било ми је важно да сачекам посао за који осећам да је прави за мене. Такав осећај имам са Вест Хемом. Моји разговори са председником и управним одбором клуба су били веома позитивни и конструктивни. Делимо исте вредности тешког рада и високе енергије како бисмо креирали основу која може да створи успех, рекао је Потер, пренео је званични сајт клуба.
Потер (49) је раније тренирао Челси, Брајтон, Свонси и Остерсунд.
Фудбалери Вест Хема се тренутно налазе на 14. месту на табели Премијер лиге са 23 бода.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
"ТО НЕ ЖЕЛИМО": Директор Евролиге најавио корените промене, поменуо и НБА Европу
28. 11. 2025. у 19:13
ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Препорођени великан ће имати шта да каже против разиграног Лајпцига
БУНДЕСЛИГА се враћа овог петка, а Борусија Менхенгладбах са огромним самопоуздањем дочекује Лајпциг на „Борусија-парку“ (20.30) у мечу који обећава жестоку битку и висок ритам од првог минутa.
28. 11. 2025. у 07:00 >> 09:28
УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Кадетски кошаркашки репрезентативац погинуо - убио га обруч после закуцавања (ВИДЕО)
Најновије вести из света кошарке су трагичне.
27. 11. 2025. у 17:00
Коментари (0)