ФАБРЕГАС ПОМАЖЕ ФАТИЈУ: Комо показао интересовање за фудбалера Барселоне

Часлав Вуковић

17. 01. 2025. у 13:15

ВЕРОВАЛИ су у Барселони да ће Ансу Фати бити наследник Лионела Месија. Бројне повреде, али и не баш добре партије кад је био здрав, утицале су на то да он нема важну улогу у редовима шпанског великана. Ипак, сад би легенда Каталонаца могла да му оживи каријеру.

ФАБРЕГАС ПОМАЖЕ ФАТИЈУ: Комо показао интересовање за фудбалера Барселоне

Фото: АП

Како се наводи, за њега је интересовање показао италијански Комо који са клупе предводи Сеск Фабрегас, бивши играч клуба са "Ноу Кампа".

Фати је и даље веома млад. Има 22 године и сигурно да би му добра сезона у Кому, уколико до трансфера дође, помогла да се врати на прави пут.

Он је ове сезоне одиграо само четири утакмица у Ла лиги за Барселону и није постигао гол, нити уписао асистенцију. 

Фати је прошлу сезону провео на позајмици у Брајтона. За ту екипу је у Премијер лиги уписао 19 наступа и два пута је био стрелац.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).

30. 03. 2026. у 11:30

Коментари (0)

АНАЛИЗА: ДА ЛИ СМО ГОДИНАМА СЛУШАЛИ ПОГРЕШНЕ БРОЈКЕ? Подаци стручњака доносе изненађујуће одговоре