ФУДБАЛСКА ДЕТОНАЦИЈА! Спремите се за светски рекорд - трансфер од 300 милиона евра!
Звучи невероватно, али... изгледа да ствари тако стоје.

Foto: Profimedia
Наиме, како јавља шпански "Ас", ускоро ће, по свој прилици, бити оборен светски рекорд по висини новца издвојеног за трансфер фудбалера.
Тај рекорд тренутно држи прелазак Нејмара из Барселоне у Пари Сен Жермен, који је "свеце" кошта 222 милиона евра, али тај износ би у 2025. могао да падне на друго место "вечне листе".
* РЕГИСТРУЈ СЕ, УПЛАТИ 500 ДИНАРА И ПРЕУЗМИ 3.000 ДИНАРА ЗА СПОРТСКО КЛАЂЕЊЕ *
Наиме, Винисијус Жуниор се налази на корак од напуштања Реал Мадрида.
Како јавља поменути лист, све је изгледније да ће отићи у Саудијску Арабију и то у трансферу вредном 300 милиона евра.
* РЕГИСТРУЈ СЕ, УПЛАТИ 500 ДИНАРА И ПРЕУЗМИ 3.000 ДИНАРА ЗА СПОРТСКО КЛАЂЕЊЕ *
Недавно је Бен Џејкобс, енглески новинар ког на некадашњем Твитеру, а сада друштвеној мрежи Икс, прати преко 300.000 људи, рекао да огромну суму спрема Ал Ахли, али су "у игри" и Ал Наср и Ал Хилал.
'Краљевићи'' су наводно отворени за преговоре јер би Килијан Мбапе могао да преузме улогу Бразилца, а онда би у Мадрид довели нову "десетку".
Бразилац је ове сезоне на 26 утакмица постигао 16 голова и остварио десет асистенција. У Лиги шампиона је на шест мечева седам пута био стрелац.
Винисијус Жуниор - најбољи потези 2024 (ВИДЕО)
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо

ЈАНИК СИНЕР ПОВУКАО ДРАСТИЧАН ПОТЕЗ: Дан после Аустралијан опена - одрекао се АТП бодова
27. 01. 2025. у 13:11

КАО ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА! Србија добила селектора из иностранства и то каквог
28. 01. 2025. у 10:37

ФИНАЛЕ ПРЕ ФИНАЛА: Да ли ће срећа коначно погледати Атлетико или ће Реал поново елиминисати "јорганџије" у Лиги шампиона?
ПРВИ меч највећег дербија осмине финала Лиге шампиона биће одигран од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће копља укрстити градски ривали Реал и Атлетико Мадрид.
04. 03. 2025. у 07:20

КАКАВ СПИСАК "ОРЛОВА"! Драган Стојковић Пикси одабрао фудбалере за одлучујуће мечеве које репрезентација Србије игра у баражу
Селектор фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић саопштио је које је играче позвао за мечеве са Аустријом у баражу Лиге нација.
04. 03. 2025. у 13:05 >> 13:27

"ХОЋУ ЕУТАНАЗИЈУ" Ведрана Рудан донела одлуку: "Рекла сам деци да је готово, нећу да умирем на рате"
ЗА лечење јој је било потребно доста новца, а део је стигао из Србије, од директора издавачке куће која објављује њена дела.
03. 03. 2025. у 09:53
Коментари (0)