КАКАВ ТРАНСФЕР: Астон вила жели португалско "чудо од детета"
Директор Астон Виле Монћи изјавио је да је клуб из Бирмингема заинтересован за фудбалера Челсија Жоаа Феликса, преносе данас британски медији.
FOTO: EPA
Директор клуба је рекао да посао није лак, али да постоји жеља.
- Жоао Феликс је велики таленат, потребно је да игра у правом окружењу. Он је већ дуго жеља нашег клуба. Били смо близу прошлог лета да га ангажујемо, али тај посао није лак - рекао је Монћи.
Феликс (25) је пре Челсија играо за Барселону, Атлетико Мадрид и Бенфику.
Португалски фудбалер је ове сезоне одиграо 20 утакмица за лондонски клуб и постигао је седам голова. Он има уговор са Челсијем до 30. јуна 2030. године.
За репрезентацију Португалије наступио је на 45 мечева и девет пута се уписао у листу стрелаца.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
"НЕМАМ ДИЛЕМУ ШТА ЋЕ ДЕЛИЈЕ УРАДИТИ!" Владан Милојевић о изазову у коме је Црвена звезда
06. 12. 2025. у 19:56
ХРВАТИ ДИВЉАЛИ: Више десетина ухапшених после дербија Динамо Загреб - Хајдук Сплит
06. 12. 2025. у 19:06
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)