РОНАЛДО ШОКИРАО ЈАВНОСТ: Португалац открио чиме ће се бавити у пензији
КРИСТИЈАНО Роналдо напунио је 40 година живота, а након рођендана открио је какви су му планови за наставак живота.
FOTO: Tanjug/AP
Капитен португалске репрезентације изјавио је да му је сан да уплови у бизнис воде и постане власник неколико фудбалских клубова.
- Мени нема пуно смисла да будем директор клуба. Ако могу бити власник фудбалског клуба због чега бих желео да будем менаџер, спортски директор или директор, рекао је у разговору за португалску телевизију "Канал 11" Роналдо и додао:
- То је мој сан и уверен сам да ћу бити власник клуба. Открићу вам још нешто: Надам се да нећу имати један, већ неколико клубова.
У случају да крене тим путем, Кристијано Роналдо би тако пошао путем славног бразилског презимењака, који има удео у шпанском Реал Ваљадолиду.
Од осталих бивших и садашњих фудбалских звезда деоничари или власници клубова су Дејвид Бекам и Килијан Мбапе. Некадашњи капитен Енглеске сувласник је Интера из Мајамија, а нападач Реала купио је већинско власништво у француском друголигашу Каену.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НБА "ЛУДНИЦА"! Шок-трансфер Луке Дончића је "ништа" наспрам оног што се спрема!
05. 02. 2025. у 14:38
СРПСКИ СПОРТ ТУГУЈЕ: Преминуо легендарни Михајло "Микела" Обрадовић
05. 02. 2025. у 14:01
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
ЗБОГ СРБИЈЕ (ОПЕТ) ЗГРОЗИЛИ СВЕТ: Ево шта су сад урадили хулигани из Босне!
Босански навијачи опет су шокирали многе.
03. 12. 2025. у 17:13
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)