РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ СТИГАО У ХУМСКУ: Партизан потврдио ново појачање

Александар Илић
Александар Илић

07. 02. 2025. у 20:29 >> 20:30

Бојан Димоски, репрезентативац Северне Македоније и досадашњи члан руског Акрона, нови је играч Партизана.

РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ СТИГАО У ХУМСКУ: Партизан потврдио ново појачање

ФОТО: ФК Партизан

Димоски, 23-годишњи леви бек, придружује се Партизану на позајмицу до краја текуће сезоне, уз опцију откупа уговора. Каријеру је започео у Тетексу, након чега је наступао за Вардар и Бреру Струмицу, из које је 2023. године прешао у руски Акрон. 

Прошао је све млађе репрезентативне селекције Северне Македоније, а тренутно је стандардни члан националног тима за који је одиграо 18 утакмица.

*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИМБЛДОН: Ђоковић чекира карту за полуфинале, Синерова повреда отвара врата Шелтону...

ВИМБЛДОН: Ђоковић чекира карту за полуфинале, Синерова повреда "отвара врата" Шелтону...

УЛАЗИМО у саму завршницу Вимблдона и редакција Типа вам је саставила тикет направљен искуљиво од парова четвртфинала најпрестижнијег тениског турнира на свету.

09. 07. 2025. у 10:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

НАЦИОНАЛНИ ДАН НИКОЛЕ ТЕСЛЕ: Светлост једног ума, инспирација за векове