"МОЖДА СЕ НА ТВ-У НЕ ВИДИ..." Милојевић послао важну поруку после победе над Радничким

Новости онлајн

08. 02. 2025. у 17:57

Фудбалери Црвене звезде савладали су екипу Радничког из Крагујевца резултатом 6:0 у 22. колу Суперлиге Србије, а након меча за телевизију Арена Спорт, стратег црвено-белих Владан Милојевић сумирао је утиске.

МОЖДА СЕ НА ТВ-У НЕ ВИДИ... Милојевић послао важну поруку после победе над Радничким

FOTO: FK Crvena zvezda

Милојевић је апострофирао навијаче, којима се захвалио посебно.

 - Желим да честитам публици која је дошла по хладном времену. Можда гледаоци на тв-у немају утисак, али овде је ужасно хладно било. Како тренирамо тако радимо, то желимо да пренесемо и мислим да смо успели. Има ту елемената да поправимо још, али задовољан сам - поручио је Милојвић уз честитку играчима на сјајној победи.

ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ

Црвена звезда ће у наредном колу играти против Напретка из Крушеваца.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИЈЕ МОГАО ДА ДОЂЕ СЕБИ: Ево шта је Никола Јокић управо доживео у Кини (ВИДЕО)

НИЈЕ МОГАО ДА ДОЂЕ СЕБИ: Ево шта је Никола Јокић управо доживео у Кини (ВИДЕО)

Никола Јокић, најбољи кошаркаш данашњице ма шта МВП гласања "стручњака" у НБА лиги говорила, још увек није званично потврдио да ли ће играти за репрезентацију Србије на овогодишњем Европском првенству, али то можда и не чуди јер из спонзорских разлога мора да иде са континента на континент.

17. 07. 2025. у 19:39

Коментари (0)

ШЕШЕЉ ДОТУКАО ЗГУБИДАНЕ: Блокадери у друштво уносе насиље