"КОРАЦИ СУ МАЛИ, АЛИ ИДЕМО НАПРЕД": Огласио се Благојевић након утакмице Војводина - Партизан
ТРЕНЕР Партизана Срђан Благојевић задовољан је оним што је видео у Новом Саду на утакмици против Војводине, иако побендика није било (0:0).
ФОТО: ФК Партизан
Истакао је да је екипа урадила боље неке ствари у односу на меч са Спартаком (2:2).
- Да смо испунили све што сам тражио, вероватно бисмо победили. Задовољан сам борбом против јаке екипе која игра на интезивном нивоу. Друго полувреме смо имали проблем да испарирамо. Имали смо те прилике које смо имали. На крају смо боље урадили неке ствари него у првој утакмици - рекао је Благојевић за "ТВ Арена спорт".
Оно што може да га брине је реализација.
- Добро је што смо ушли у шансе, трудим се да то увек апострофирам. Није добро што нисмо постигли гол. Могу да будем задовољан јер смо успели да испарирамо Војводини. Наравно, Партизан никада не сме да буде задовољан кад не победи. Јесу кораци мали, али идемо напред - закључио је Благојевић.
Партизан је други на табели са 43 бода, има чак 21 мање од Црвене звезде.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
СИНЕР ДРХТИ ОД СТРАХА! Председник ВАДА се огласио, Јаника чека жестока казна
08. 02. 2025. у 10:34
КАКАВ ШАМАР ЗА ЛУКУ ЈОВИЋА: Србина ће заболети нови ударац који му је задао Милан
08. 02. 2025. у 08:37
ЏОЕЛЕ, ЗАР ТЕ НИЈЕ СРАМОТА!? Ембид поново дивљао, сукобио се са саиграчем (ВИДЕО)
08. 02. 2025. у 09:58
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!
ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.
08. 01. 2026. у 08:00
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)