СТРАШНА ТРАГЕДИЈА: Гром убио четири спортисткиње на турниру
Спорт је задесила трагедија.
Фото: EPA/PATRICK PLEUL
Најновије вести из света фудбала су - црне:
У Колумбији су један мушкарац и четири фудбалерке погинули услед удара грома на локалном фудбалском турниру, јавља портал 24сата.
"Олуја се сручила на место Касас Бахас у регији Кахибио кад се група људи покушала склонити под стабло крај терена. Удар муње био је кобан за Хеидy Данеисy Моралес, Данијелу Јинет Москверу, Луз Енеиду Ламе и Етелвину Москуеру, као и неименованог мушкарца. Двоје повређених пребачено је у оближњу болницу", пише поменути медиј.
Подсетимо, у новембру 2024. један фудбалер је на месту остао мртав, а седморица су примљена у болницу због удара грома док су били на терену у Перуу.
Инцидент се десио када је, због невремена, у 23. минуту прекинут меч Хувентуд Белависта и Фамилија Чока, а играчи, због безбедности, при резултату 2:0 кренули да излазе са игралишта.
Баш тада, муња је ударила право у 39-годишњег Хозеа Уга де ла Круза Мезу, који је од тога преминуо, а седморица играча су том приликом повређена.
Снага грома је била таква да су, и по 10-20 метара од места где је он ударио - играчи попадали "као свеће", одједном, сви заједно.
Имајући у виду да следи видео-снимак који је узнемирујућег садржаја, молимо све малолетне особе, као и оне којима би могло да позли од таквих сцена, да га не емитују на својим уређајима.
Понављамо, снимак садржи узнемирујуће сцене и као такав није за сваког.
Подсећање: Ин мемориам - Синиша Михајловић
Препоручујемо
ДОНАЛД ТРАМП ОПЕТ ШОКИРАО АМЕРИКАНЦЕ: Урадио је ово чим је завршен Супербоул
10. 02. 2025. у 12:37
ДА САМ ТО УРАДИО, НЕ БИ ДОШЛО ДО РАТА У ЈУГОСЛАВИЈИ! "И дан данас жалим за тим"
09. 02. 2025. у 16:54
СРБИН ОДБИО ДА ДОЂЕ У РУСИЈУ: Репрезентативац није хтео да прихвати руски позив
10. 02. 2025. у 14:49
РАЗИГРАНИ ЈУНАЈТЕД МОЖЕ ДО МЕСТА КОЈЕ ВОДИ У ЛИГУ ШАМПИОНА: "Карамелама" се не пише добро на "Театру снова"
МАНЧЧЕСТЕР јунајтед и Евертон затварају 12. коло Премијер лиге у мечу у којем Рубен Аморим тражи наставак узлета „црвених ђавола“, док Дејвид Мојес и његове "карамеле" јуре ретку победу на „Олд Трафорду“ (21.00).
24. 11. 2025. у 13:54
ВЛАДИМИР ПУТИН СЕ ВАНРЕДНО ОГЛАСИО! Спуштена и руска застава...
Најновије вести из Русије не тичу се овога пута рата у Украјини, међународних санкција или преговора о завршетку сукоба који Руска Федерација назива "Специјална војна операција", али чим се и Владимир Путин, руски председник, огласио - јасно је да је у питању значајан догађај.
24. 11. 2025. у 19:17
На годишњицу дедине смрти, Кенедијева унука (35) саопштила да УМИРЕ - а тек што се ПОРОДИЛА! Проклетство Кенедијевих се наставља...
ЋЕРКА Керолајн Кенеди, а унука Џона и Џеки Кенеди је објавила страшне вести на годишњицу смрти свог деде. Након другог порођаја суочила се са тешком дијагнозом.
23. 11. 2025. у 14:30 >> 17:31
Коментари (0)