ТАДИЋ И АЈАКС? "Копљаници" желе да врате Србина
ДУШАН Тадић је један од најбољих и најважнијих играча Фенербахчеа, али могло би да се догоди да на лето напусти клуб.

Foto: Profimedia
Како преноси "Спортс Дигитале" Ајакс жели да врати Србина. Истиче се да му "копљаници" нуде двогодишњи уговор, уз опцију да он буде продужен на још једну.
Искусном везисти уговор са великаном из Истанбула истиче 30. јуна ове године, а он ће сачекати реакцију људи турског клуба и у случају да му понуде продужетак сарадње остаће у екипи.
У Амстердаму знају шта би добили са Тадићем. Овај 36-годишњак одлично познаје све у и око клуба што је свакако велика ствар.
Србин је за Ајакс је одиграо 241 званичну утакмицу за Ајакс, постигао 105 голова и уписао 112 асистенција.
У Фенербахче је стигао 2023. године и за сад је одиграо 90 мечева, уз учинак од 25 голова и 31 асистенције.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо


ТЕНИСКА РЕВОЛУЦИЈА: Ово је незапамћено! Тачка после које нема повратка
11. 02. 2025. у 19:45

ВАТРЕНО КРШТЕЊЕ: Петровић дебитује за нови клуб у гротлу "Енфилда"
СРПСКИ чувар мреже ће вечерас уписати званични деби за Борнмут против Ливерпула у мечу који отвара нову сезону најјаче лиге света. Утакмица се игра на "Енфилду" и почиње од 21.00.
15. 08. 2025. у 07:20

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...
Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.
14. 08. 2025. у 17:22

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (0)