УСКОРО ОДЛОЖЕНИ МЕЧЕВИ: Осам тимова још нису одиграли утакмице осмине финала Купа Србије
ФУДБАЛСКИ савез Србије је обавио да ће ускоро бити одиграна три одложена меча осмине финала Купа Србије. Због обавеза Црвене звезде, Партизана, Чукаричког и ТСЦ њихове утакмице ће се играти 12. и 26. марта. На терен ће прво 12. марта Радник - Партизан (16 часова), па ТСЦ - Спартак (16) и Чукарички - Раднички Ниш (18.30).

FOTO: FSS
Свој меч осмине финала ће 26. марта да одиграју и Црвена звезда - ОФК Београд од 19 часова, пошто ће "романтичари" свој одложени меч Суперлиге против Железничара. Он је требало да се игра прошле суботе у Зајечару, али је терен на овом стадиону био залеђен.

НИКОЛА ЈОКИЋ ЋЕ ВЕЧЕРАС ИМАТИ ДОДАТНИ МОТИВ: Денвер зна како се прави брејк у Оклахоми
ДЕНВЕР Нагетси ће у петој утакмици полуфинала плеј-офа западне конференције гостовати Оклахоми.
13. 05. 2025. у 08:55

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда је откривено - ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
12. 05. 2025. у 20:00

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)
КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.
12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10
Коментари (0)