"НЕ ПЛАШИМО СЕ!" Енрике не може да дочека меч ПСЖ - Ливерпул
Фудбалере Пари Сен Жермена очекује двомеч са Ливерпулом у оквиру Лиге шампиона, а пред овај дуел стратег "светаца" Луис Енрике изнео је своја очекивања.

FOTO: AP/Tanjug
Енрике је истакао да се његов тим не плаши Ливерпула.
- Нисам видео ниједан мој тим да има страх, ни овај сад, нити неки ранији. То нисам приметио, то професионалци немају. Не верујем да су се моји играчи плашили било кога сада, и раније - рекао је шпански стручњак.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
Меч је на програму у среду до 21 час.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
Препоручујемо

ГОЛОВИ КАО НА ТРАЦИ: Фудбалери Црвене звезде против ИМТ у 26. рунди Суперлиге Србије
01. 03. 2025. у 21:36

УСКОРО ОДЛОЖЕНИ МЕЧЕВИ: Осам тимова још нису одиграли утакмице осмине финала Купа Србије
01. 03. 2025. у 21:13

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Почиње Светско клупско првенство у фудбалу!
НОВО такмичење ФИФЕ отвориће Ал Ахли и Интер Мајами који се састају на "Хард рок стадиону" два сата после поноћи.
14. 06. 2025. у 07:20

ШОК ПРОМЕНА Овако сада изгледа Лука Дончић! Светом кружи снимак који је многе запрепастио (ВИДЕО)
Истински кошаркашки потрес у НБА лиги догодио се усред ове сезоне када је Лука Дончић "отеран" из Даласа. Долазак у табор Лос Анђелес Лејкерса многе је шокирао, али и сада није мали број оних у том стању - због онога како словеначки кошаркаш изгледа тренутно.
12. 06. 2025. у 13:18

ДРАМА - КАРЛЕУША ПОТРЕСЕНА: "Душко ми је рекао да се убијем, тако ћу спрати љагу са породице"
ПОП звезда Јелена Карлеуша, гостујући у једној емисији, дотакла се једног од најтежих периода у животу и открила како се породица носила са притисцима.
14. 06. 2025. у 16:52
Коментари (0)