ГЛАВОБОЉА ЗА МИТРОВИЋА И АЛ ХИЛАЛ: Дуга, дуга пауза!
Саудијски Ал Хилал, чији су чланови српски фудбалери Александар Митровић и Сергеј Милинковић Савић, игра у уторак у Узбекистану први меч осмине финала Лиге шампиона Азије, а на гостовању Пахтакору биће ослабљен. Наиме, Жоао Кансело је повређен и биће у ауту барем два месеца.
FOTO:EPA-EFE/RODRIGO ANTUNES
Уједно, Кансело неће играти ни за репрезентацију Португалије у четвртфиналу Лиге нација против Данске. Повреду мишића, која ће га удаљити са терена наредна два месеца, потврдио је Ал Хилал.
Мечеви репрезентације су заказани за 20. март у Копенхагену и три дана касније на стадиону Жозе Алваладе, што искључује Кансела из обе утакмице, с обзиром на време опоравка које је саопштио саудијски клуб, а ради се о "одсуству од осам недеља".
Одлични бек је изашао повређен у 61. минуту утакмице између Ал Хилала и Ал Ахлија, у саудијском првенству, коју су гости добили резултатом 3:2.
Прегледи су открили повреду бутине и португалски играч ће следити програм лечења и рехабилитације у наредна два месеца.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала
Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.
12. 07. 2026. у 12:30
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
САДА И ЗВАНИЧНО! Душан Алимпијевић продужио уговор до 2028. године
Сада је стигла и потврда, Душан Алимпијевић, продужио је уговор са Бешикташем до 2028. године.
12. 07. 2026. у 18:26
Коментари (0)