"ТО ЈЕ КРУНА СВЕГА": Гутеша са узбуђењем чека прославу 80. рођендана Црвене звезде
Црвена звезда је на свечаности у центру "Сава" прославила 80. рођендан, али ће са свим навијачима уприличити славље на утакмици против Спартака. Млади голман црвено-белих Иван Гутеша говорио је овом догађају.
Фото: Профимедиа
Он је на почетку прокоментарисао прославу.
- Причамо сви да је ово дешавање круна свега, да обележавамо све успехе и постојање Црвене звезде оволико година на лепој свечаности. Заиста је велика част и задовољство бити део свега, а наравно пожелео бих и овим путем за рођендан Црвеној звезди још много успеха и само да наставимо таквим темпом - рекао је Гутеша.
Млади голман је позвао све навијаче да дођу на прославу против Спартака у оквиру Суперлиге Србије.
- Црвена звезда је друштво које увек стреми највишим циљевима и то је нешто неминовно у европском друштву, међу најбољим тимовима. Тако је у сваком спорту да ли то био фудбал, кошарка или било који други. Наставићемо да дајемо све од себе да то остваримо заједно са навијачима и нека ова прослава 80. рођендана буде почетак свега - рекао је Гутеша.
Меч је на програму 16. марта на стадиону "Рајко Митић".
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!
ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.
14. 02. 2026. у 08:00
НИКОЛА ЈОКИЋ ИСПРЕПАДАО БАРАКА ОБАМУ! Дибидус неочекивана сцена на НБА Ол-стар утакмици! (ВИДЕО)
"NBA All Star". Чувене три речи које су, нажалост, последњих година значиле све само не истинско кошаркашко уживање, поново су привукле огромну пажњу. А Никола Јокић је био саставни део тог обновљеног спектакла.
15. 02. 2026. у 23:52
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)